gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yanlış haberlere ateş püskürüyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü manken Lara Surol Victoria basının azizliğine uğradığı için işinden oluyor.....
    LARA SİTEM ETTİ!
    MANKEN LARA SUROL, VİCTORİA’S SECRET’TAN SEÇMELERE KATILMASI İÇİN TEKLİF GELDİĞİNİ SÖYLEDİ....

Teklifi değerlendirmediğini, elemelere katılmadığını ve tam altı kilo verdiğini söyledi.. Bu defileye katılmadığı için Pinokyo’ya benzetilen Lara Surol, ’Yanlış anlaşılan ve eksik çıkan haberler yüzünden bir çok işimden oldum. Ben işime saygılıyım fakat işine saygılı olmayan insanlar hakkımda yanlış haberler yaparak benim ekmeğimle oynuyorlar’ dedi..

yanlış haberlere ateş püskürüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AteŞ

AteŞ

Ateşe baktım sevgilim ocakta yanan ateşe.. Saydam, kıvrak dalgalı alevlere.. Gecenin içinden akan yıldızlar gibi kıvılcımlar .. yorgun bedenim, dalgın başım ateşin ışığındaki yansımalarda . Ne çok hüzün topladık ....ne çok umut yanıp yanıp gitti şimdi ocağın küllerinde. Sen var mıydın, sen gelmiş miydin.. Hiç tanıdım mı seni.. öyle çok beklediğim.. özlediğim.. sen .. Ateşin dilimleri...
  2. ateş

ateş

Ateş Nedir? Günümüzde ateş hekimlerin en sık karşılaştıkları sağlık sorunlarından birisidir. İnsan vücudunun normal şartlardaki ısısı 36,5 C’dir. Bu değer bebeklerde ve küçüklerde 36,8 olabilir.Vücut tüm fonksiyonlarını bu ısı değerleri arasında yerine getirdiği için “ateş” diye adlandırılan vücut ısısının yükselmesi vücudun normal dengelerinde bir bozulma olduğunu gösterir. Ateş, kendi...
  3. Ateş

Ateş

Ateş infeksiyon hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığın en önemli ve en sık görülen belirtilerindendir. Ateş vücut ısısının makattan ölçümle 38.3 C° ve üzerinde olmasıdır. İnsan vücudunun normal ısısı koltuk altı ve ağızdan (36.4 - 36.9 C°)dir. Makattan (rektal) ısı bundan 1 derece fazladır. Bebeğinizin ateşinin yükselmesi durumunda doktora başvurulmalıdır. Ateşe neden olan etken...
  4. yalan yanlış haber yapıyorlar

yalan yanlış haber yapıyorlar

ünlü topmodel Lara Surol akşam keyfi programında verdi veriştirdi inanmayanlar kimlik gösterdi.... BANA MİSİLLEME YAPTILAR! AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN ÜNLÜ MODEL LARA SUROL, HAKKINDA ÇIKAN HABERLERİ 'MİSİLLEME' OALRAK DEĞERLENDİRDİ.. Hakkında çıkan haberleri şiddetle kınan ve bir çoğunun yanlış haber olduğunu söyleyen Lara Surol, 'Yanlış anlaşılan ve eksik çıkan haberler yüzünden bir çok...
  5. yanlış haber dedi

yanlış haber dedi

ünlü manken Tuğba Özay sevgilisinin Hristiyan olmasından kaynaklı sorulan din değiştirecekmisiniz sorusuna bakın nasıl yanıt verdi....... TUĞBA ÖZAY HRİSTİYAN MI OLACAK? KUŞADASI'NDA TANITIM TOPLANTISINA KATILAN TUĞBA ÖZAY, ÇALIŞMA SAATLERİ DIŞINDA KALAN BÖLÜMDE İSE KUŞADASI VE ÇEVRESİNDEKİ TARİHİ VE TURİSTİK YERLERİ GEZDİ.... Tuğba Özay'ın gezinti turu sırasında en çok dikkat çeken Selçuk...

Sayfayı Paylaş