gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yanlış isim söyleyince öldürüldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İngiltere'de **** sırasında başka birinini ismini söyleyen kadın, kocası tarafından boğularak öldürüldü. 53 yaşındaki Colin Scully isimli adam 39 yaşındaki eşi Tracey'nin kendisin aldattığından şüphe ediyordu. Birkaç SMS mesajı bulmuş ancak tüm çabalarına rağmen karısının gizli bir ilişkisi bulunduğunu bir türlü kanıtlayamamıştı.
    Tracey, bir gece kocasıyla sevişirken çok büyük bir yanlış yaptı. **** sırasında kocasına "Paul" diye hitap edince ortalık karıştı. Bu isim karısının scooter klübünden arkadaşı Paul Daigton'dan başkası değildi.

Kıskanç koca tek eliyle karısının boğazına yapıştı. Uzun süre karısının boğazını sıkmaya devam eden adam karısı hareketsiz kalınca çocuklarının odasına giderek orada uyudu. Sabah kalktığında ise yaptığının farkına vardı.

Polisi arayan adam, "Sanıdım dün gece ben karıma kötü bir şey yaptım. Onu boğdum" diye konuştu. Olay yerine gelen polis adamı tutukladı. Kadına yapılan otopside ise uzun süre boğazı sıkıldığı için öldüğü ortaya çıktı.

Yanlış isim söyleyince öldürüldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isim

isim

Rüyadaki isimler çok önemlidir. İsmin anlamı çok büyük değer taşımaktadır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören, yeni bir hayata baslar ve mutlu olur. Kendisinin baska bir adla çagrildigini görmek, eger çagrilan ad kötü bir ad ise, basina kötü bir is gelecegine; iyi bir ad ise delalet ettigi manaya göre bir hale ugrayacagina isarettir.
  2. is

is

maddi ve manevi sıkıntıdır iyi sayılmaz
  3. 10 Terörist öldürüldü.

10 Terörist öldürüldü.

Bingöl'ün Yedisu İlçesi'ne Bağlı Güzgülü Köyü'ne Erzak Almaya Gelen 3 PKK'lı Teröriste Güvenlik Güçleri Müdahale Etti. Çıkan Çatışmada Teröristlerden 2'si Öldürüldü, Yaralanan 1 Terörist İse Kaçtı Bingöl’ün Yedisu İlçesi’ne bağlı Güzgülü Köyü’ne erzak almaya gelen 3 PKK’lı teröriste güvenlik güçleri müdahale etti. Çıkan çatışmada teröristlerden 2’si öldürüldü, yaralanan 1 terörist ise...
  4. 10 bilezik için öldürüldü

10 bilezik için öldürüldü

SAKARYA'nın Karapürçek İlçesi'nde oğlu ile birlikte yaşayan 34 yaşındaki Hülya Durmuş, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce evinde boğularak öldürüldükten sonra 10 bileziği ve 5 bin YTL parası çalındı. Olay, Cumhuriyet Mahallesi Sakarya Caddesi'nde meydana geldi. Babası 10 yıl önce ölen 17 yaşındaki Emre Durmuş, okuldan eve döndüğünde annesi Hülya Durmuş'u banyoda hareketsiz olarak buldu....
  5. Anlamı Yanlış Bilinen Ve Kötü Anlamlı İsimler (Bebeğine İsim Arayanlar Önce Okusun )

Anlamı Yanlış Bilinen Ve Kötü Anlamlı İsimler (Bebeğine İsim Arayanlar Önce Okusun )

anlamlı isimler reyyan isminin anlamı elvin ne demek elvin isminin gerçek anlamı Burada yazılan bir çok ismi ben de beğeniyordum arkadaşlarım.Ama bu yazıyı okuyunca gerçekten çok şaşırdım.Vallahi isim koyarken iyi araştırmak gerekiyomuş bunu daha iyi görmüş oldum.Siz de okuyun ve bebeğinize isim koyarken daha dikkatli olun... Aleyna Çocuklarına Kuran-i Kerim'de geçen bir isim koyma...

Sayfayı Paylaş