gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yanlışkıla korunmadık ertesi gün hapı içsem olur mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim 4 yaşında oğlum var henüz çocuk düşünmüyoruz ama yanlışlıkla korunmadık acaba ertesi gün ilacı içmelimiyim ama eşim istersen içme dedi olursa olsun dedi karar veremiyorum oglum çok yaramaz ne yapmalıyım akıl verin bana acil...

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Ertesi gün hapı istenmeyen gebeliğin önlenmesini sağlayacaktır..

yanlışkıla korunmadık ertesi gün hapı içsem olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

ertesi gün hapı markaları Doğum korunma yöntemlerinden birisi olan ertesi gün hapıyla ilgili tüm merak ettikleriniz bilmeniz gerekenler Ertesi gün hapı nedir? Ertesi gün hapı, herhangi bir doğum kontrol yöntemi kullanılmadan girilen ilişki sonrasında, oluşabilecek gebeliği önlemeye, rahim iç tabakasını muhtemel bir gebeliğin yerleşmesine elverişsiz hale getirmeye yarayan ilaçlardır. Adet...
  2. ertesi gün hapı alınıp hamile kalınırsa ne olur?

ertesi gün hapı alınıp hamile kalınırsa ne olur?

ertesi gün haapı kullanımı ertesi gün hapının zararları selam kızlar Ertesigünü hapı alındığı halde hamile kalınıyorsa bebeğe herhangi bir zararının olmadığını okudum Araştırmalar anne karnında bi bebeğe etki etmediğini göstermiş ama tabiki yinede istemiyorsanız tek çare kürtaj olmaktır ama ben herzaman önleminizi tam alın ve bir canakıymayın diyorum
  3. gebelik ve ertesi gün hapı

gebelik ve ertesi gün hapı

kocamla ılıskıden yaklasık 29 saat sonra ertesı gun hapı aldım birincısını ıctıkten 15 saat sonra ıkıncısını ıctım bı etkı goremedım kuskulanmalımıyım? 2 aylık evlıyız ve bebek dusunmuyoruz suanda sımdıden tesekkurler..
  4. Ella ertesi gün hapı kullananlar

Ella ertesi gün hapı kullananlar

Kızlar bu norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı yerine Ella ertesi gün hapı çıktı vs diyorlar. Bu hap ile ilgili lütfen bana bilgi verir misiniz ? Gerçekten Norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı mı ? Ella diye hap var ise içerikleri aynı ise bu hapı net olarak nasıl kullanmam gerekiyor nerele dikkat etmeliyim ve birde lütfen acil olarak yazar mısınız. ?
  5. Ella ertesi gün hapı

Ella ertesi gün hapı

Merhaba ben 1 ay içerisin de iki kez ella kullandım adetim de 10 günlük bir gecikme var bu ilactan kaynaklı olabilirmi? Her ihtimale karşılık test yapmalımıyım ??

Sayfayı Paylaş