gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yanlışlıkla süeter ve yeleği 90 derecede yıkadım düzelir mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba kızımın süeter ve yeleğini yanlışlıkla 90 derecede yıkaım doğal olarak genleşti çokda güzeldiler birde kayınvalidem örmüştü haberi yok eski haline getirmenin belki bi yolu vardır lütfen yardımcı olun teşekkürler

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz sünmüş olan bu kıyafetlerin eski formuna gelmesi mümkün değildir maalesef.. :S

yanlışlıkla süeter ve yeleği 90 derecede yıkadım düzelir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son derecede iddialı ve gururlu nickler

Son derecede iddialı ve gururlu nickler

vazgeçtim nickleri gururlu nickler Tutucu değilim ama piyasa da degilim, prensiplerim yoktur ama seviyesiz degilim, kuralları sevmem ama yersiz yere ciğnedim görülmemiştir, içe kapanık degilim ama gerekmezse konuşmam, kinci degilim ama unutmam, sefkat gösteririm ama şımartmam, şüpheciyim ama kuruntu yapmam, kendimle çelişebilirim ama kafama takmam, dalga geçerim ama kırmam, ciddiye alırım ama...
  2. 90 ve Üzeri dogumluysan neler kaçırdığına bak

90 ve Üzeri dogumluysan neler kaçırdığına bak

Ahhhh ahhh benim gibi 90 üzeri dogumlu melekler bakın neler kaçırmışız neler ama sakın üzülmeyinn - Özal'ı hatırlamıyorlar - Renksiz televizyon diye bir şeyin varlığını hatırlamıyorlar - Uzaktan kumanda hep vardı - Oyuncak ve kumandası arasında hiçbir zaman kablo olmadı - Pek çoğu hayatlarında TRT izlemedi - Onlar için Erovizyon Şarkı Yarışmasında hep öyle böyle başarılıydık(!) - Kenan...
  3. Hayatıma fön çeksem düzelir mi?...

Hayatıma fön çeksem düzelir mi?...

hayatıma fön çeksem düzelirmi hayatıma fön çeksem düzelirmi acaba Ben yanlışlar yaptım hayatım da hayatıma dair bir sözümde yok aksine susmayı tercih etim haykırmak istercesine… Hata yapmadığımı düşündüğüm tek şey sen ile bir şeylere başlamak oldu. Hayatımın doğru olan yanısın bana yön gösteren kutup yıldız misali. Her yıldız kayarmış sende kaydın elerimden bir yıldız gibi gecemde bana yön...
  4. Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

evlilik, sonra, hayat, es, arzu konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, Evlenme kararı verilirken karşı tarafı yepyeni bir adam/kadın yapmak, eskisinden daha iyi hale getirmek arzusu taşıyan taraflar bir gerçeği ne yazık ki unuturlar: sevdikleri adam/kadın belki de şimdiki halinden memnundur ve değişmeyi düşünmemektedir. Ya da istese de değişmeyeceği kadar büyük beklentiler taşıyan karşı...

Sayfayı Paylaş