gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

yanlız ağaç

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

yanlız ağaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağaç

Ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  2. Eylem_ Yanlızım

Eylem_ Yanlızım

Kaybeden kaybeden yine biz Sarsılan sarsılan yine biz Kalp kıran kalp kıran yine biz Sevgisiz kalıp kaybeden yine biz Yine biz ... Yalnızım yalnız ... Ellimdeki varken sıkı tutmasını bilmedim Sende benim gibi pişmanmısın pisman dertli Gözler hiç doymuyor ki karanlık doğdu bak benim içime İnsanlık sardı bir yanımı bir yanımı yalnızım çok yalnız Satılığa koymadan ben satmışım Bir küçük...
  3. ağaç

ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  4. Yanlızken ben

Yanlızken ben

Özneler yüklemlerle uyumsuz… Kim ne anlar söylenilenlerden? Yaşamaya dair kim ne söyler? Yorulmadan tükenmeden koşuyorum her atılan adımla geleceğe. Ve geçmişim beynimi buğulaştırırken Soruyorum sorgusuz şafağa: - Aydınlattın mı aydınlığı? - Karanlık bir damla mıydım ufkunda? “ Sevdin mi ? “ diyorum kendi kendime. “ Yaşadın mı? Yaşattın mı? “ Susuyorum… O an’ı...
  5. yanlızım

yanlızım

Yanlız kaldım..ilgiye ihtıyacım var..ağlamak üzereyım..moralim çok bozuk...:shootout:

Sayfayı Paylaş