gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

yanlızım

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Yanlız kaldım..ilgiye ihtıyacım var..ağlamak üzereyım..moralim çok bozuk...:shootout:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Yalniz degilsinki caniiim :n028:
    biz variz, meleklerin var :eek:rkide::eek:rkide:

:dil::dil:
    :tik::tik:
    ipatla
    :Laie_23:
    :hıms::hıms::hıms::hıms:

:kiamam::kiamam:

:raila::raila::raila::raila::raila::raila::raila:

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
yanlızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yanlız ağaç

yanlız ağaç

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Eylem_ Yanlızım

Eylem_ Yanlızım

Kaybeden kaybeden yine biz Sarsılan sarsılan yine biz Kalp kıran kalp kıran yine biz Sevgisiz kalıp kaybeden yine biz Yine biz ... Yalnızım yalnız ... Ellimdeki varken sıkı tutmasını bilmedim Sende benim gibi pişmanmısın pisman dertli Gözler hiç doymuyor ki karanlık doğdu bak benim içime İnsanlık sardı bir yanımı bir yanımı yalnızım çok yalnız Satılığa koymadan ben satmışım Bir küçük...
  3. Hep yanlız

Hep yanlız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yanlızken ben

Yanlızken ben

Özneler yüklemlerle uyumsuz… Kim ne anlar söylenilenlerden? Yaşamaya dair kim ne söyler? Yorulmadan tükenmeden koşuyorum her atılan adımla geleceğe. Ve geçmişim beynimi buğulaştırırken Soruyorum sorgusuz şafağa: - Aydınlattın mı aydınlığı? - Karanlık bir damla mıydım ufkunda? “ Sevdin mi ? “ diyorum kendi kendime. “ Yaşadın mı? Yaşattın mı? “ Susuyorum… O an’ı...
  5. Yanlızım Doktor!!?

Yanlızım Doktor!!?

-Yanlızım Doktor ? + Neyiniz var ? - kimsem yok. çok yalnızım doktor. öle yalnızım ki gölgem bile çıkmıyor. + ben size nasıl yardım edeyim? - grup terapisi verseniz? şöle kalabalık olanından . + bana şikayetlerinizi tarif edin. - hep yalnızım . çok sıkılıyorum. canım hiç bişey yapmak istemiyor. + depresyonda mısınız? - yok, girmeye üşendim. + size bir doktor arkadaşımı tavsiye edicem. - o da...

Sayfayı Paylaş