gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

yanlızlık avatarları!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yanlızlık avatarları!

emeğine sğalık hepsini aldım :D

yanlızlık avatarları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yanlızlığım

yanlızlığım

Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 700x569 Boyutlarında ve 65 KB dir.
  2. Yanlızlığa dair avatarlar

Yanlızlığa dair avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yanlızlık

Yanlızlık

Benim 13 aydır devam eden bir ilişkim vardı. Ama 13 ay sonunda ayrıldı benden erkek arkadasm yaklasık 23 gün falan oldu ama ben ilk günkü gibi kendimi toparlayamadım. Onu cok seviyorum onsuz olmuyor. İçimde bir boşluk var kendimi iyi hissetmiyorum onla çok mutluydum şimdi çaresizim. Ona mesaj attım tekrar baslayalm diye bana cevap verme gereği bile duymadı. Ondan sadece ilgi istemiştim haklı...
  4. Yeni duygusal yanlızlık avatarları

Yeni duygusal yanlızlık avatarları

yeni duygusal avatarlar hüzünlü avatarlar yanlızlık avatarları mutsuz avatarlar burada arkadaşlar. Bu gün canınız sıkkın ve kendinizi çok mu yanlız hissediyor sunuz? O halde sizi eğlendirecek olan resimlere bakmanızı öneriyor ve bunun çinde forum sayfamızda ki Komik Resimler katagorimizi gezmenizi öneriyoruz :) "Yok ben resim değil smile ya da avatar istiyorum" mu diyorsunuz; o halde...

Sayfayı Paylaş