gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yapay çiçek modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yapay çiçek modelleri Yapma çiçek

Çiçekleri çok seviyorum. Evimin en ışık alan bölgesi mutfak olduğu için tüm saksı çiçeklerim mutfakta duruyor. Evin çok bulunduğum yeri de zaten mutfak o yüzden çiçeklerimi daha fazla görebiliyorum:lau: Salonumuzun güneşlikleri hep kapalı o yüzden canlı çiçek koyamıyorum. Ayrıca salonu misafirden misafire açtığım için çiçekleri orda unuturum ben kurur gider zavallılarım. O yüzden salonumda yapay çiçeklerim var. Tabiki hiç bir zaman canlı çiçeğin yerini tutmaz, kokmaz, çiçek açtı açacak diye sizi heyecanlandırmaz ama bakım istemediği ve hiç ölmediği için dekorasyon amaçlı için tercih edilir. Sizde dekorasyonunuzu yapay çiçeklerle tamamlamak istiyorsanız meleklerim burdan buyrun:buba:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Mayıs 2012
Yapay çiçek modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapay çiçeklerin temizliği...

Yapay çiçeklerin temizliği...

Yapay çiçeklerin suya ihtiyaçları yoktur fakat zamanla kirlendikleri için temizlenmeleri gerekir. Yapay çiçekler evinize veya ofisinize güzellik katar. Suya ihtiyaçları yoktur fakat zamanla kirlenebilirler. Temizlik önerileri Sap ve yapraklarının tozunu yün yumağı veya toz çubuğu ile alın. Süpürgenin yumuşak fırçalı başlığını kullanarak yapraklardaki ince tozları ve örümcekleri...
  2. evinizdeki yapay çiçeklerin temizliği...

evinizdeki yapay çiçeklerin temizliği...

Yapay çiçeklerin suya ihtiyaçları yoktur fakat zamanla kirlendikleri için temizlenmeleri gerekir. Yapay çiçekler evinize veya ofisinize güzellik katar. Suya ihtiyaçları yoktur fakat zamanla kirlenebilirler. Temizlik önerileri.. Sap ve yapraklarının tozunu yün yumağı veya toz çubuğu ile alın. Süpürgenin yumuşak fırçalı başlığını kullanarak yapraklardaki ince tozları ve örümcekleri...
  3. Kanaviçe Çiçek Modelleri

Kanaviçe Çiçek Modelleri

Kanaviçe Çiçek Modelleri istiyorum ben lütfen bana Kanaviçe Çiçek Modellerinden güzel örnekler sunun kızlar.
  4. Dekorasyonda çiçek kullanımı

Dekorasyonda çiçek kullanımı

Dekorasyonda çiçekler büyük önemi olan unsurlardır. Çiçeklerin kullanımı ve seçimi ile evimizin ruhunu ve tarzını büyük anlamda değişime uğratabiliriz. Dekorasyon tarzımıza ve dekorasyondaki renk tercihimize göre çiçek seçimini gerçekleştirmeniz tam bir bütünlük yakalayabileceğimiz dekoratifleri yakalayabilmemizi sağlayacaktır. Klasik ve geleneksel dekor anlayışının hakim olduğu evler için...
  5. Yapay Çiçekler Nasıl Temizlenir ?

Yapay Çiçekler Nasıl Temizlenir ?

Yapay çiçeklerin suya ihtiyaçları yoktur fakat zamanla kirlendikleri için temizlenmeleri gerekir. Yapay çiçekler evinize veya ofisinize güzellik katar. Suya ihtiyaçları yoktur fakat zamanla kirlenebilirler.Yapay çiçekler nasıl temizlenir konusunu sizler için araştırdık. Evlerde ya da ofislerde dekoratif amaçlı kullanılan yapay çiçekler günümüzde gerçeğine çok yakın görünümde üretildiği için...

Sayfayı Paylaş