gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yapı Kredi’nin şube sayısı 800’e çıktı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

YAPI Kredi, şube sayısını 800’e yükselterek, Türkiye’de kamu ve özel tüm bankalar içinde "en fazla" şubesi olan 3’üncü banka konumuna yükseldi. Yapı Kredi, 800’üncü şubesini Hatay Samandağ’da açtı. Yapı Kredi Genel Müdürü Tayfun Bayazıt, yeni şubelerin ağırlıklı olarak Anadolu’nun dört bir yanında açıldığını ifade ederek, "Dünya ekonomilerinde yaşanan daralma ve çalkantılara rağmen büyüme planımıza bağlı kalarak, bu yıl belirlediğimiz ’160 yeni şube’ hedefimize adım adım ilerliyoruz. 2010’da ise bin şubeli bir banka olarak, özellikle Anadolu ekonomisinin daha da büyümesinde çok önemli bir rol oynayacağımıza inanıyorum" diye konuştu. hurriyet.com

Yapı Kredi’nin şube sayısı 800’e çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye genelinde faaliyet gösteren dernek ve vakıfların sayısı ortaya çıktı

Türkiye genelinde faaliyet gösteren dernek ve vakıfların sayısı ortaya çıktı

türkiyedeki vakıf sayısı bursa da faaliyet gösteren vakıflar faaliyet gösteren vakıflar türkiye de türkiyede vakıf sayısı Türkiye genelinde faaliyet gösteren dernek ve vakıfların sayısı ortaya çıktı Türkiye genelinde faaliyet gösteren yaklaşık 80 bin 212 dernek ve 4 bin 471 vakıf bulunuyor. Derneklerin 14 bin 744'ünü cami yaptırma ve kuran kursu düzenleme gibi faaliyetler üstlenen...
  2. Gazze'de ölü sayısı 854'e çıktı

Gazze'de ölü sayısı 854'e çıktı

Filistin acil yardım servislerine göre, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarında ölü sayısı 854'e çıktı. Gazze Şeridi Acil Yardım Servisi Başkanı Muaviye Hasaneyn, yaptığı açıklamada, bölgede yeni cesetlerin bulunmasıyla ölü sayısının 854'e çıktığını söyledi. Ölenlerden 270'inin çocuk olduğunu belirten Hasaneyn'e göre saldırılarda 3 bin 940 kişi yaralandı. Hasaneyn, ''Cebaliye ve Beyt...
  3. İtalya'da ölü sayısı 253'e ulaştı

İtalya'da ölü sayısı 253'e ulaştı

İtalya'nın orta kesimlerindeki L'Aquila kentini vuran şiddetli depremde ölenlerin sayısı 235'e yükseldi. Depremde binlerce kişinin evsiz kaldığı ifade edildi. İtalyan Ansa ajansının L'Aquila'daki kriz masası yetkililerine dayandırarak verdiği haberde, son enkaz kaldırma çalışmalarında bulunan cesetlerle birlikte hayatını kaybedenlerin 235'e ulaştığının belirlendiği kaydedildi. Başkent...
  4. Ölü Sayısı 274'e Ulaştı...

Ölü Sayısı 274'e Ulaştı...

manisa soma faciası, manisa soma maden kazası, soma maden kazasında ölü sayısı Türkiye tarihinin en büyük maden kazasıyla karşı karşıya! Manisa'nın Soma ilçesindeki bir linyit madeninde dün saat 15.00 sıralarında trafo patladı ve ardından yangın çıktı. Patlama vardiya değişimi sırasında meydana geldiği ve o sırada ocakta, olması gerekenden iki kat fazla işçi bulunduğu için bilanço daha...
  5. SGK Tüp bebek deneme sayısı ikiden üçe çıktı

SGK Tüp bebek deneme sayısı ikiden üçe çıktı

devletin tüp bebek yardımı,devletin tüp bebek yardımı hakkı,devlet kaç defa tüp bebek masrafını karşılıyor,tüp bebek deneme şansı devlet yardımı,tüp bebek yapıcam devletten kaç hakkım var,tüp bebek torba yasası hakkında bilgiler Yeni yasaya göre vatandaşlar ilk denemede yüzde 30, ikincisinde yüzde 25, üçüncü denemede yüzde 20 oranında katılım payı verecek Halen Türkiye’de yılda...

Sayfayı Paylaş