gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

yapılışıyla mavi atkı modeli..

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yapılışıyla mavi atkı modeli..

Benim örgüyle hiç aram yok ya, bugüne kadar hiçbir şey örmedim :D Ellerine sağlık canım ben bilmesem de :D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

çok hoşmuş..yakında bende sergileyecem ördüklerimi inşallah..

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sergileyin sergileyin... Ben de bakarım sadece :hhh:

yapılışıyla mavi atkı modeli.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapılışıyla kırmızı güllü atkı modeli

Yapılışıyla kırmızı güllü atkı modeli

güllü atkı güllü atkı modelleri modeli kırmızı yapımı örgü şişiyle 25 ilmek ile haroşa örerek başlayın. 80 cm. uzunluğa kadar devam edin. 3 no. şişe geçerek düz örgü ile 5 sıra örün, aralardan bir arttırarak 20 ilmek ekleyin. 5 sıra daha örerken aralardan toplam 30 ilmek arttırın. 5 sıra örün, aralardan 60 ilmek arttırın. 5 sıra ördüğünüzde fırfırformunu elde etmiş olacaksınız. Kıvırarak...
  2. Erkek Atkı Modelleri ve Yapılışı

Erkek Atkı Modelleri ve Yapılışı

atkı modelleri ve yapılışları erkek atkı modelleri erkek ve yapılışı yapılışları örnekleri Kızlar biliyosunuz ki sevgililer günü yaklaşıyo.Eşime arkadaşıma vs ne alcam diye düşünüyosanız işte size tarfiyle birlikte süper fikir.Hem el emeği olması partnerinizin daha çok hoşuna gider.Sizindehoşunuza gittiyse bu fikir, hadi kızlar iş başına... Örnek 30 ilmek üzerine kuruluyor.Ama ben 2...
  3. Kırmızı Delikli Atkı Modeli ve Yapılışı

Kırmızı Delikli Atkı Modeli ve Yapılışı

kırmızı delikli atkı örgü atkı örneği el işi atkı örneği Bu konumuzda kırmızı delik işli bir atkı modeliyle karşınızdayız melekler :) Şıklığınıza şıklık katacak bu atkı modelinin yapılışıyla ilgili açıklamalara geçiyoruz şimdi; 4 numara şiş ile 37 ilmek başlıyoruz. Bir sıra haraşo örünüz.2 düz 2 haraşo yapın tekrar 2 düz bu şekilde 8 defa gidiniz. 7 tane düz örüp belik şeklini veriniz....
  4. Çok Şık Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı...

Çok Şık Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı...

Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı Marul Atkı Nasıl Yapılır Kış geliyor peki hazırlığınızı yaptınız mı? İşte size çok hoş bir atkı modeli ve yapılışı...İşte marul atkı nasıl yapılır ayrıntılı olarak size sunuyoruz...Haydi hanımlar coluk cocuk ev ahalisine birer tane yapın... Malzemeler Bir yumak Angora renk:3471 Bir yumak Angora renk:5090 Tığ Sıfır numara(0) Cetvel 30 cm....

Sayfayı Paylaş