gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Yapışık Kardeşler Film Fragmanı

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

yapışık kardeşler film konusu,yapışık kardeşler film hakkında,yapışık kardeşler fragmanı izle,yapışık kardeşler izle,yapışık kardeşler film oyuncuları,yapışık kardeşler yönetmeni indir (1).jpg

Halim ile Selim komik iki kardeştir. Fakat sıradan kardeşlerden farkları, doğuştan yapışık ikizler olmaları bu yaşa kadar beraber yaşamış olmalarıdır. Küçük bir köyde sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler fakat yaşları gelmesine rağmen, kendilerine uygun 'hayırlı' bir kısmet bulamazlar. Hal böyle olunca da büyük şehrin, İstanbul'un yolunu tutarlar...
    Filmin yönetmenliğini, komedi oyunculuğu ve sunuculuğu ile tanıdığımız İlker Ayrık üstleniyor. Yapımda başrolü Hakan Bulut ile paylaşan Ayrık'a kadroda ayrıca İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve Bülent Şakrak gibi yakından tanıdığımız isimler eşlik ediyor. Filmin yapımcılığını ise Pervasız Film firması üstleniyor.

Yapışık Kardeşler Film Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sihirli Orman Film Fragmanı

Sihirli Orman Film Fragmanı

sihirle ilgili filmler sihir ile ilgili filmler Yönetmen: Ángel de la Cruz, Manolo Gómez Senaryo: Ángel de la Cruz, Wenceslao Fernández Flórez Müzik: Arturo B. Kress, Sergio Pena Castro Görüntü Yönetmeni: Oyuncular: Tür: Animasyon - Komedi - Fantastik Yapım: İspanya Dil: İspanyolca Dağıtıcı Firmalar: UIP Cecebre ormanında yaşayan ağaçlar ve...
  2. ''Şeytanı Gördüm'' Film Fragmanı

''Şeytanı Gördüm'' Film Fragmanı

şeytanı gördüm, i saw the devil, fragmanı, tanıtımı, oyncuları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, ''Şeytanı Gördüm'' ,korku filmi ve Kore sineması severler için ... Süresi : 144 dak. Yönetmen : Ji-woon Kim Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku, Suç Senaryo : Park Hoon-jeong-ı Yapımcı : Hun-you Jeong, Kee-young Cheong Görüntü Yön. : Mogae Lee Müzik : Mowg, Mogg...
  3. Fetih 1453 Film Kareleri Fragmanı

Fetih 1453 Film Kareleri Fragmanı

Fetih 1453 filminin çekimleri hala devam ediyor ve Türk Sinema tarihinin en büyük bütçeli filmi bu meleklerim. 17 milyon dolarlık bütçesiyle Yeşilçam'ın en pahalı filmi 'Fetih 1453'te bir ilk gerçekleşti. Filmde Ulubatlı Hasan'ı canlandıran İbrahim Çelikkol ile İstanbul'un son savunucusu Guistiniani'yi oynayan Cengiz Coşkun'un kılıçlı mücadelesi beyazperdeye kesintisiz tam 5 dakika...
  4. Hükümet Kadın Film Fragmanı

Hükümet Kadın Film Fragmanı

Bu konu Hükemet kadın filminin konusu ve fragmanına yer vermektedir. Bana göre yılın yerli film dalında en komik filmlerinden biri olacak Hükümet Kadın, güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. En kısa zamanda eşimle birlikte bizde bu filmi izlemek için sinemanın yolunu tutacaz. Fragmanı bile insanı güldürmeye yetiyor full filmi düşünemiyorum bile:D:D Demet...
  5. Beş Kardeş dizisi 1. bölüm fragmanı

Beş Kardeş dizisi 1. bölüm fragmanı

beş kardeş dizi oyuncuları,beş kardeş dizisi hangi kanalda,beş kardeş dizisi ne zaman başlayacak,beş kardeş dizisi 1. bölüm fragmanı,beş kardeş dizisi kadrosu,beş kardeş dizisi nerde çekiliyor,beş kardeş dizi konusu,beş kardeş dizi özeti Leyla ile Mecnun’un yönetmeni Onur Ünlü’nün Ay Yapım imzasıyla yayınlayacağı yeni dizisi Beş Kardeş’ten ilk görüntüler yayınlandı. Başrollerinde Serkan...

Sayfayı Paylaş