gebe
  1. bufferance

bufferance Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yapışkan toplar

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında bufferance tarafından paylaşıldı.

benim lise zamanımda yapış yapış duvara atılınca iz bırakan toplar vardı. Tüm sınıfı topladım bir gün.. Hepimizde o toplardan 2-3 tane. Fırlattık tavana. Yapış yapıştı. Aşağıya doğru akıyo.. Müdür gelip hepimize temizletmişti tabi:):)

2. bufferance

bufferance Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yapışkan toplar
    Sonra yine bir gün torpil atmıştım çöplere. Tam kantin katına... Herkez kordudan öldü yine.. Ama üstüme hiç almadım suçu..:):)

3. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kzıım sen neymişsin yha aynı benim gibisin haa o dediğin topdan deilde bizdede benzer şeyler vardı biz onları müdürün kapısına atar kaacrdıkk. :D:D

Yapışkan toplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tenis Topu

Tenis Topu

Bir tenis topunu olası en uzak noktaya fırlatıyoruz. Top,hiç kimse yakalamamasına ve hiçbir yere çarpmamasına rağmen bize geri dönüyor. Topa başka herhangi bir madde de iliştirilmediğine göre bu nasıl olur. Hadi bilin bakalım...
  2. renklı toplar

renklı toplar

renklıtoplar http://www.mekkedeyiz.biz/Games/21241.swf
  3. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  4. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  5. Çikolata Topları

Çikolata Topları

çikolata topları yemek tarifi çikolata topları nasıl yapılır ağzınıza layık nefis çikolata topları diğer bir adı ile truffleler çok lezzetliler.çikolata sevmeyen pek yoktur herhalde bu da çok basit evde canınız her an çikolata çektiğinde yapabileceğiniz bir tarif.eskiden beri bayıla bayıla yedim ve umuyorum sizlerde çok beğeniceksiniz.ayrıca çocuklarında bunu çok beğeniceğine eminim yanına...

Sayfayı Paylaş