gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yapışkanlı kağıt kullanarak evinize renk katın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yapışkanlı kağıtla dekorasyon örnekleri el yapımı dekorasyon örnekleri
    Yapışkanlı kağıtları kullanarak bir çok şey yapmak mümkün. Mesela annem bulaşık makinasının üzerini kaplayarak mutfak dolapları ile aynı renkte yapmıştı. Bir nevi ankastre bulaşık makinesi oldu:) burdaki örnekler gibi yapışkanlı kağıt ile dekorasyon objeleri yapabilirsiniz meleklerim.

Yapışkanlı kağıt kullanarak evinize renk katın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdele nakışıyla evinize renk katın

Kurdele nakışıyla evinize renk katın

Boş zamanlarınızı en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayacak kurdele işlemeyi, evinizin dört bir yanında kullanabilirsiniz. Karmaşık gibi durmasına rağmen, rahat uygulanan bu teknikle görülmeye değer tasarımlara da imza atabilirsiniz. Son yıllarda çok popüler olan kurdele işleme tekniğini, evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Havludan terliğe, telefon defterinden masa...
  2. evinize renk katın

evinize renk katın

renkli kağıtlardan süsleme ne hoşlar değilmi? :)
  3. evinize bu bahar renk katın

evinize bu bahar renk katın

ilk baharda geldi yaza ne kaldı kışın donuklugunu sööyle bir üzerinizden atın bakalım arkadaslarım önce yasadıgınız mekan yani evinizden baslayabilrsiniz bir kaç küçük dokunuş nasıl da etkili olacak göreceksinizz hadi buyrunn............................ Yaz mevsiminin dinamizmini yaşam alanlarınızın her karesine taşımak istiyorsanız renkli aksesuarlar,...
  4. Yüz baskılı saksılar ile evinize renk katın

Yüz baskılı saksılar ile evinize renk katın

Çok dekoratif saksı modelleri mevcut. Ama bunlar çok hoş. Her bir saksıya aile bireylerinin fotoları basılarak aile saksıları elde etmek mümkün. Ev, balkon, teras ya da bahçe dekorasyonlarında yaşayan bitkiler ve yapay çiçekler oldukça fazla kullanılıyor. Doğayı anımsatması ve huzur vermesi tüm bunların yanında da mekana enerji katması herkesin isteyebileceği bir şey. Gerçek bitkilere...
  5. Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

Manzaralı duvar kağıtları Duvar kağıdı modelelri Duvar kağıtlarını çok beğeniyorum. Bu dijital duvar kağıtlarıda çok hoşuma gitti. artık evimizde sitediğimiz fotoğrafı koskocaman görmek mümkün. Ama ben en çok doğa resimlerini seviyorum. Salonumun bir duvarı boydan boya manzara olsun isterdim. Dijital duvar kağıtları, yaklaşık 4 ay önce dünyanın dört bir yanında satışa sunuldu ve çok...

Sayfayı Paylaş