gebe
  1. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yapıştırıcılı takma kırpık

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında meleğim_rüzgarım tarafından paylaşıldı.

takma kirpik modelleri eylure takma kirpik çeşitleri fiyatları markaları Eylure kendinden yapıştırıcılı takmak kirpiklerle etkileyici ve çekici bakışlara sahip olabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan Eylure takma kirpiklerine maskara uygulayabilirsiniz. Ayrıca kontak lens kullanan kişiler de çok rahat bu ürünü kullanabilirler. Etkileyici ve çekici bakışlara sahip olmanızı sağlayan Eylure, Hollywood yıldızlarının da her zaman ilk tercihi oldu.
    Birçok ünlü kullanıyor..
    Jennifer Lopez, Nichole Kidman, Madonna, Kylie Minogue, Victoria Beckham, efsanevi Cleopatra rolünü canlandırırken Elizabeth Taylor’ın kullandığı Eylure ürünlerinin günümüzdeki müdavimlerinden bazıları.. Harrods, John Lewis gibi dünyanın en ünlü mağazalarında ve kozmetik marketlerinde satılan Eylure ürünlerine, güzelliğine düşkün bayanlar çok kolay ulaşabilecek. Dünyada takma kirpikle eşanlamlı algılanan Eylure ürünlerini seçkin eczanelerden ve güzellik salonlarından temin edebilirsiniz..

Fiyatı: 22 YTL

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: yapıştırıcılı takma kırpık
    hiç kullanmadım ama yakışıyoda emeğine sağlık canım

3. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yapıştırıcılı takma kırpık

bende kullanmayı dusunuyorum ama nasıl ugrascam ben onunla bılmıyorum

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    tercih meselesi ama benim ihtiyacım yok kirpiklrim gür ve uzundur

5. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benimde ihtiyacım yok ama kuaförüm kullanıyo hep ona cok yakışıyo

7. sewdammmm

sewdammmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum cok guzel dolgun gorunuyo ama tabı zor takılıyoooo

yapıştırıcılı takma kırpık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takma tırnak nasıl kullanılır?

Takma tırnak nasıl kullanılır?

takma tırnak nasıl takılır takma tırnak nasıl kullanılır takılır video cıkar çıkarılır Bazılarımız özel sebeblerden dolayı tırnak uzatamayız.Özel günlerde ise özellikle giydiğimiz abiye kıyafetlere uygun olaraktan şık bir oje ve bakımlı olan ellerimizle olumlu izlenim bırakırız insanların üzerinde. Tırnak uzatamıyorsanız bu özel günlerde takma tırnak kullanabilirsiniz.Peki takma tırnak nasıl...
  2. takma tırnak

takma tırnak

takma tırnak kullanıyorum ozel gunlerde fakat japon yapıstırıcısıyla yapıstırdıgım ıcın tırnakları asetonla cıkarsamda kendı tırnagımda yapıstırıcı kalıyo ne yapıp cıkarabılırım?????????
  3. Takma dişler

Takma dişler

takma dişler, düştü, nasıl temizlenir, temizliği, bakımı, hakkında detaylı diğer tüm bilgiler burada arkadaşlar Takma diş kullananların en büyük korkusu, dişlerinin ağzından çıkması kısacası düşmeside diyebiliriz :) Konuyu fazla dallabndırıp budaklandırmadan, takma diş kullananlar için, önemli bilgiler paylaşıyoruz bu makalemizde Melek'ler. Bütün diş protezlerinin bazı sınırları vardır....
  4. Emniyet Kemeri Takmanın Önemi

Emniyet Kemeri Takmanın Önemi

Emniyet Kemeri Kullanmanın Önemi hakkında bilgi Emniyet Kemeri takmak neden önemlidir Trafik kazalarının ne yazık ki yoğun bir şekilde yaşandığı ülkemizde ne yazık kı kural ihlali çok yapılıyor melekler. Bu ihlalllerin en basiti de emniyet kemeri takılmaması.. Emniyet kemeri herkesin çok alıştığı ve kullandığı ama değeri fazla da bilinmeyen bir güvenlik sistemidir. Otomobildeki en önemli...
  5. Takma Tırnak Nasıl Kullanılır?

Takma Tırnak Nasıl Kullanılır?

takma tırnak kullanımı hakkında bilgiler protez tırnak kullanımı Tırnakları kısa olan ya da uzun tırnak seven kadınların tercihi takma tırnaklardır. Peki takma tırnaklar nasıl kullanılır biliyor musunuz ya da doğru olanı biliyor musunuz? O halde bu yazımızda öğrenecek siniz Melek'ler. Çünkü bu yazımızda takma tırnak kullanımı hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere :) Takma tırnak seçerken...

Sayfayı Paylaş