gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yapmacık Güzellerden İsyan

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

evet sevgili melekler çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır dedikleri çok ama güzellik uğrunada can yakmaya hiç gerek yok geçelim haberimizie... 'YAPTIRDIM VE NEFRET ETTİM'
    HOLLYWOOD'UN ÜNLÜ YILDIZLARI, SON YILLARDA GİDEREK YAYGINLAŞAN ESTETİK İŞLEMİ BOTOKSA SAVAŞ AÇTI. TANINMIŞ OYUNCULAR JENNİFER ANİSTON VE COURTENEY COX, BOTOKS YAPTIRMAKTAN PİŞMAN OLDUKLARINI VE BİR OYUNCUNUN ASLA BU İŞLEMİ YAPTIRMAMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.

İnternetteki ''wenn'' sitesinde yer alan habere göre, 40 yaşına giren ünlü oyuncu Aniston, botoks yaptırdığını ancak memnun kalmadığını itiraf etti.

Bu tür işlemlerin güzellik için yapıldığını ancak sonuçlarının ''rahatsız edici'' olduğunu ifade eden Jennifer Aniston, ''Ben bir kez botoks yaptırdım ve sonuçları benim için hiç de iyi olmadı. Sanki kafamda bir ağırlık varmış gibi hissettim'' dedi.

Botoks yaptıran diğer kadınları da incelediğini ve hepsinin aynı görüntüye sahip olduklarını gördüğünü anlatan ünlü oyuncu, bu nedenle kimin botoks yaptırdığını hemen anlayabildiğini söyledi.

Bir daha botoks yaptırmayı düşünmediğini dile getiren Aniston, ''Bence bu işlem kadınları daha da yaşlı gösteriyor. Yüzlerindeki sıcaklık ortadan kalkıyor. Bu kadınları görüyorsunuz, genç olmadıklarını biliyorsunuz. Ama kaç yaşında olduklarını tahmin etmeniz de zorlaşıyor. Bu da beni durduran şey oldu'' sözleriyle botokstan vazgeçmesinin nedenlerini sıraladı.

-''YAPTIRDIM VE NEFRET ETTİM''-

Jennifer Aniston'ın ''Friends'' dizisinde rol arkadaşı olan ve özel hayatlarında samimi bir dostluk sürdüren Courteney Cox da onun gibi botoks karşıtları arasında yer alıyor.

Botoksun kişinin yüzündeki ''kızgın ifadeyi'' yok ettiğini düşündüğünden doktorun kapısını çaldığını anlatan 45 yaşındaki Cox, çok hevesle yaptırdığı botokstan istediği sonucu alamadığını söyledi.

Bir oyuncunun yüzünün her yerini oynatmasının ve mimiklerinin büyük önem taşıdığını vurgulayan sanatçı, botoks yaptıranların alınlarının dümdüz olduğunu ve kaşlarını oynatamadıklarını, bunun da bir oyuncu için uygun olmadığını ifade etti. Cox, ''Botoks yaptırdım ve itiraf ediyorum ki nefret ettim'' dedi.

Eşi oyuncu David Arquette'in de ''doğal yaşlanmayı'' sevdiğini ve kendisini öyle beğendiğini dile getiren Courteney Cox, bundan sonra herhangi bir estetik operasyona başvurmamayı tercih ettiğini belirtti.

Sinema dünyasının usta oyuncularından 47 yaşındaki Julianne Moore de estetik operasyonlara karşıtlığıyla tanınıyor.

Her yaşın ayrı bir güzelliği olduğunu vurgulayan Moore, ''Kadınların neden botoks yaptırdıklarını anlayamıyorum. Bu işlem kimseyi gençleştirmiyor. Asla 25 yaşında görünmeniz mümkün değil'' dedi.

Yapmacık Güzellerden İsyan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsyan

İsyan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. isyan

isyan

Rüyada bir isyanı görmek, rüyayı görenin kısa zamanda arkadaşlarının kendisi hakkında yaptığı dedikodulardan haberdar olacağına yorumlanır. İsyan Rüyada isyan çıktığını gördüyseniz, birçok hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Yakın bir arkadaşınızın ölüm haberini almanız da mümkün.Kişi rüyasında isyan ederse, kendi karar verdiği bir konuda sesini duyurur, ilgi toplar ve başarı kazanır.
  3. Ebru güzel isyan etti

Ebru güzel isyan etti

EBRU GÜZEL, 'MARKA KIYAFETLER, ONLARI SATIN ALAN BİÇİMSİZ KADINLARA DEĞİL, GÜZEL BİR VÜCUDA YAKIŞIYOR' DİYOR. Yeditepe Üniversitesi'nde bir yandan doktora yapıp diğer yandan iletişim dersi veren model Ebru Güzel, 'Marka kıyafetler, onları satın alan biçimsiz kadınlara değil, güzel bir vücuda yakışıyor' diyor. Ebru Güzel, evlilik için ise şunları söyledi: 'Beyaz atlı prens yok, güven...
  4. İsyan nickleri

İsyan nickleri

isyan nickleri isyan nickleri 2010 sözleri 2010 sözleri facebook okula Bazen hayatta kimi zaman rest çeker herkese herşeye isyan edesimiz gelir işte bu isyanları dile getiren nickler buyrun arkadaşlar=) Çok Konuşuyorsunuz,ß0ş K0nuşuyorsunuz ! Ne Alayına Giderim Ne Kralına ßi Durum Olursa Alayıda Ayağıma Gelir Kralda KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé...
  5. isyanım...

isyanım...

Aşkıma İsyan....... İşte ben sensiz geçen bir güne daha merhaba diyorum. Tadı yokki bir somun ekmeğin,suyun, Soluduğum havanın, Tadı bile yok ne şekerin ne tuzun. Yokki sevenim, Ben çiçekleri bile sevemem korkarım dikenlerinden. Yaşamımdaki aşkı, İçemedim ki o duyguyu acımı tatlımı. Sabır, sabır çektikçe ufalanır parçalanır yüreğim... Beni bugün benimle bırakın acılarımla, Tükenip giden...

Sayfayı Paylaş