gebe
  1. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43

Yapmaktan zevk aldıklarınız, olmazsa olmaz dedikleriniz????

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ESİNKADİR tarafından paylaşıldı.

neler yapmaktan zevk alıyorsunuz, olmazsa olmazlarımız neler güzel melekler:D mesela ben gezmekten ve insanlarla konuşup onları dinlemekten, eğlenmekten büyük zevk alıyorum, olmazsa olmazım ise; ailem, kocacım ve bebişim ;D e bide buradaki sizler ve muhabbetler :D

TİTAN bunu beğendi.
  2. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    canım ilk cevap bende gelsin ben uyumaktan ve son ses müzüik dinlemekten hoşlanırım ayrıca yürümeye bayılırım doğada olucak yada manazara karşınsında ayrıca vazgeçilmezlerim ise başta küçük kardeşim azrammm eşim ailem :)

ESİNKADİR bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ohooo o kadar çok ki, aklıma geldikçe yazayım :D:D

Evlatlarımı, eşimi, anamı babamı kardeşimi, sevdiklerimi koy kenara, herkesin vereceği normal cevaplar zaten malum. :D:D

Nutella :çitos:

smiley, ESİNKADİR ve metanoyam bunu beğendi.
  4. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    nutella wışşşşş :D

metanoyam bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    hergün msn karsisinda esimle uyuyup onunla uyanmak, o acik olmazsa uyuyamam.. hahaha nutella suan bendede öyle nutella sart degil cikolata yemekten büyük zevk aliyorum hergün mutlaka olmazlarim arasinda... kuran dinlemek hergün mutlaka dinliyorum dinmeyince icim rahat etmiyor...
    meleklermekanina girip iki sohbet etmek olmazlarim arasina girdi... :D:D

metanoyam bunu beğendi.
  6. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Ülker çikolatalı gofret yemek:Dbide eşimi sinir etmek;)

Yapmaktan zevk aldıklarınız, olmazsa olmaz dedikleriniz???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çay olmazsa olmaz

çay olmazsa olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Olmazsa Olmaz Dediğiniz 10 Üye...

Olmazsa Olmaz Dediğiniz 10 Üye...

Olmazsa Olmaz Dediğiniz 10 Üye kimdir? hadi bakalım arkadaşlar
  4. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.
  5. bebek alışverişi için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler neler?

bebek alışverişi için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler neler?

Selam arkadaşlar. 8 aylık gebeyim ve gebeliğim normal ilerliyor.Artık alışveriş yapmak istiyoruz ama gereksiz şeyler de almak istemiyoruz. Tecrübeli annelerin deneyimlerinden yola çıkarak soruyorum.Bebek alışverişinde mutlaka neler almak gerekir?

Sayfayı Paylaş