gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yaprak dökümü avatarları

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ay çok tatlı kız yaa. hayranım valla. :) Hastanede makyajsız halini de gördüm gerçekten çok güzeldi.
    Teşekkürler sevdiğim bir dizi :)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Diziyi sevmiyorum ama dizinin kızları çok güzel :)

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hem dizi hemde Fahriye cok gzller :):)

Yaprak dökümü avatarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak DökÜmü

Yaprak DökÜmü

Sebebim yoktu, kordonda yanlız yürümemin, Hava, kapalı ve rüzgarlı. Neden dışarıdaydım ? İnanın bende Bilmiyordum!... Deniz kenarındaydım ve sadece dalga sesi duyuyordum. Karanlık denizi de yutmuş, Ben ise gözlerimi dikmiş karşımdaki ağaçtayım. Sonbaharın gelmesini bekliyordu herhalde, Rüzgar ona darbe vurur gibiydi, Esintiden savruluyordu, bir oyana, bir bu yana... Sararmış yaprakları...
  2. Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza...
  3. Yaprak Dökümü dizisinin künyesi

Yaprak Dökümü dizisinin künyesi

OYUNCULAR: Halil Ergün (Ali Rıza) Güven Hokna (Hayriye) Bennu Yıldırımlar (Fikret) Caner Kurtaran (Şevket) Deniz Çakır (Ferhunde) Bedia Ener (Neyyir) Gökçe Bahadır (Leyla) Fahriye Evcen (Necla) Seda Demir (Sedef) Tolga Karel (Sansar- Oğuz) Efsun Karaali (Ayşe) Bülent Fil (Selim) Yapım : Ay Yapım Yapımcı: Kerem Çatay Yönetmen: Mesude Eraslan Senaryo : Ece Yörenç, Melek Gençoğlu Oyuncular:...
  4. Yaprak dökümü

Yaprak dökümü

Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza Bey’in emekli...
  5. Yaprak Dökümü bitecek mi

Yaprak Dökümü bitecek mi

yaprak dökümü bitecekmi ha bitti ha bitecek derken işte merak edenlere cevabı bu haberde saklı...... YAPRAK DÖKÜMÜ BİTİYOR MU? REYTİNG REKORLARI KIRAN YAPRAK DÖKÜMÜ KONUSUNDA KARAR VERİLDİ. DİZİ BİTİYOR MU, KALIYOR MU? Bu sene bitirilmesi düşünülen Yaprak Dökümü dizisinin önümüzdeki sezonda devam etmesi kararı alındı. Kanal D'nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna ve Bennu...

Sayfayı Paylaş