gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yaprak Dökümü bitecek mi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yaprak dökümü bitecekmi ha bitti ha bitecek derken işte merak edenlere cevabı bu haberde saklı......

YAPRAK DÖKÜMÜ BİTİYOR MU?
    REYTİNG REKORLARI KIRAN YAPRAK DÖKÜMÜ KONUSUNDA KARAR VERİLDİ. DİZİ BİTİYOR MU, KALIYOR MU?

Bu sene bitirilmesi düşünülen Yaprak Dökümü dizisinin önümüzdeki sezonda devam etmesi kararı alındı. Kanal D'nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna ve Bennu Yıldırımlar'ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi Yaprak Dökümü'nün bu sezon bitirileceği konuşuluyordu.

Ancak konuyla ilgili olarak yapımcı firma Ay Yapım diziyi devam ettirme kararı aldıklarını söylediler. Ay Yapım son dakika bir değişiklik olmadığı takdirde dizinin önümüzdeki sezonda da devam edeceğini açıkladı. Yaprak Dökümü 3 sezondru devam ediyor. Önemli bölümlerinde izlenme oranları milli maçları bile geçiyor. Reşat Nuri Güntekin'in eserinden uyarlanan dizinin senaryosu aslından tamamen uzaklaştı.

Yaprak Dökümü bitecek mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak DökÜmü

Yaprak DökÜmü

Sebebim yoktu, kordonda yanlız yürümemin, Hava, kapalı ve rüzgarlı. Neden dışarıdaydım ? İnanın bende Bilmiyordum!... Deniz kenarındaydım ve sadece dalga sesi duyuyordum. Karanlık denizi de yutmuş, Ben ise gözlerimi dikmiş karşımdaki ağaçtayım. Sonbaharın gelmesini bekliyordu herhalde, Rüzgar ona darbe vurur gibiydi, Esintiden savruluyordu, bir oyana, bir bu yana... Sararmış yaprakları...
  2. Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza...
  3. Yaprak dökümü

Yaprak dökümü

Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza Bey’in emekli...
  4. Yaprak Dökümü 85.Bölüm

Yaprak Dökümü 85.Bölüm

Süphe, Cem’i esir aliyor... Cem’in askere gidecegi gün, Oguz hapisten çikar. Ayni kapinin esiginde, ayni hatalardan geçmis üç insan birbiriyle yüzlesir. Oguz özgürlüge kavusurken, Cem’i süpheler esir alir. Sevket de süpheler içindedir. Oguz’un tekrar Necla’nin pesinde dolasmasini engellemek için kendince bir yol bulur. Oguz eski hesaplarini bir bir kapatmak derdindedir. Önce Ferhunde’den...
  5. Yaprak Dökümü sezona giriyor

Yaprak Dökümü sezona giriyor

Buakşam nefes kesen bölümü ile sezona veda edecek olan sevilen dizide bakalım ne tür gelişmeler var........ FERHUNDE NİKAH MASASINDA REŞAT NURİ GÜNTEKİN’İN AYNI ADLI ÖLÜMSÜZ ESERİNDEN GÜNÜMÜZE UYARLANAN VE İZLENME REKORLARI KIRAN DİZİSİ “YAPRAK DÖKÜMÜ” BİR ÇOK SÜRPRİZİN OLDUĞU “SEZON FİNALİ” BÖLÜMÜ İLE EKRANA GELİYOR. Ferhunde’nin evlenme kararı, Mithat’ın ayaklarını yerden keser. Ancak...

Sayfayı Paylaş