gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yaprak Dökümü - Bölüm Özetleri / 81

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ferhunde evi terk etmiş, Şevket, Ferhunde’nin onu aldattığını babasının ağzından öğrenmiştir. Bundan sonra Ferhunde’yi hayatından tamamen çıkarabilecek midir? Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım, zor görevlerini yerine getirmiş yorgun argın eve döndüklerinde kötü haberle karşılaşırlar. Necla şofbenden zehirlenerek hastaneye kaldırılmıştır. Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım için artık söz biter. Ama hastaneye gittiklerinde onları güzel bir sürpriz beklemektedir. Her zorluktan daha da güçlenerek çıkan Ali Rıza Bey, geleceğe dair umudunu hiç bir zaman yitirmeyecektir.
    Ferhunde de yeni hayatına emeklemeye başlamıştır. En umutsuz olduğu anda annesini karşısında görünce beklediği desteği bulur.
    Öte yandan Cevriye Hanım, kimselere haber vermeden kendi evini satmış, parasını da getirip Tahsin’in önüne koymuştur. Tahsin bu beklenmedik jestin altında iki kat ezilir. Çünkü Cevriye Hanım artık temelli onların evinde kalmaya niyetlidir. Üstelik de verdiği parayı sürekli gündeme getirmekten de geri kalmaz. Kaybetme korkusuyla Necla’ya daha da yaklaşan Cem, Necla’dan hiç vazgeçemeyeceğini anlar.

Yaprak Dökümü - Bölüm Özetleri / 81 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak DökÜmü

Yaprak DökÜmü

Sebebim yoktu, kordonda yanlız yürümemin, Hava, kapalı ve rüzgarlı. Neden dışarıdaydım ? İnanın bende Bilmiyordum!... Deniz kenarındaydım ve sadece dalga sesi duyuyordum. Karanlık denizi de yutmuş, Ben ise gözlerimi dikmiş karşımdaki ağaçtayım. Sonbaharın gelmesini bekliyordu herhalde, Rüzgar ona darbe vurur gibiydi, Esintiden savruluyordu, bir oyana, bir bu yana... Sararmış yaprakları...
  2. Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza...
  3. Yaprak Dökümü dizisinin künyesi

Yaprak Dökümü dizisinin künyesi

OYUNCULAR: Halil Ergün (Ali Rıza) Güven Hokna (Hayriye) Bennu Yıldırımlar (Fikret) Caner Kurtaran (Şevket) Deniz Çakır (Ferhunde) Bedia Ener (Neyyir) Gökçe Bahadır (Leyla) Fahriye Evcen (Necla) Seda Demir (Sedef) Tolga Karel (Sansar- Oğuz) Efsun Karaali (Ayşe) Bülent Fil (Selim) Yapım : Ay Yapım Yapımcı: Kerem Çatay Yönetmen: Mesude Eraslan Senaryo : Ece Yörenç, Melek Gençoğlu Oyuncular:...
  4. Yaprak dökümü

Yaprak dökümü

Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza Bey’in emekli...
  5. Yaprak dökümü avatarları

Yaprak dökümü avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş