gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yaprak Dökümü Bu Akşam Ekranlara Veda Ediyor

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yıllardır büyük zevkle izlediğimiz her hafta ne olucak diye sabırsızlıkla bekleğimiz Yaprak Dökümü dizisi bu akşam ekranlara veda ediyor kızlar...174.bölümün sonunda bakalım neler olacak:tik: [​IMG]

Büyük gün! Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden uyarlanan ‘Yaprak Dökümü’nde son buluşma. 174 bölümlük büyük serüven bu gece muhteşem bir finalle sona eriyor.

‘Bir babanın evlatlarına bırakacağı en değerli miras temiz bir isimdir, bu dün böyleydi, bugün de böyle olmalıdır” ilk sözüyle başlayan efsane dizide, bütün hayatı boyunca çocuklarına temiz bir isim bırakmak için çalışan Ali Rıza Bey’in ‘yaprak dökümü’ manzarasını izlememek için verdiği mücadele, yıllarca büyük kitleleri ekran başına kilitledi.

Senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun yazdığı, Mesude Erarslan Tekin’in yönettiği ve Ay Yapım tarafından hayata geçirilen “Yaprak Dökümü” muhteşem finaliyle de unutulmayacak izler bırakacak

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    kesinlikle öyle pasimm ya izliycemm bu akşamm

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    heyecanla vekliyorum bu akşamı

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    izleyenler falan kusura bakmasın ama,5 sezondur oynuyor eskiden bende izlerdim fakat çok sıktı son zamanlarda beni artık biran önce bitse diye bekliyorum .kısa kesip tadında bırakmadılar çok uzattılar bunda bi izleyici olarak beni sıktı:)

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ama sonu çok mantıklı bişe olmayacak ya kitapta hiçte böyle deil ama burda daha çok heyecan var sonunu mrk ediyorm gerçekten

6. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Cok daraltan diziler arasina girmeyi basardi:D ama yinede en guzel dizilerin basinda geliyo...Bitsin artik yeter..

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bitiyo zatennnn:S

8. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Döküldü Son Yaprakta...

-SON-

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kabak tadı vermişti bitmekte geç bile kaldı :D

10. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ya cok kötü bitti Dizi :( Koyu bir Ali Riza bey fanatigi olarak bence dizide herkes ölebilirdi ama o degil. Beklemedigim bir SON...

Yaprak Dökümü Bu Akşam Ekranlara Veda Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canım ailem ekranlara veda ediyor...

Canım ailem ekranlara veda ediyor...

Bu hafta canım ailem dizinin haftaya oynıyacak fragmanını seyrettiğimde resmen şok oldum.Fragman sonunda öğrendim ki canım ailem ekranlara bu bölümle veda edecekmiş inanılmaz sinirlendim şurda 3-5 kaliteli dizilerin arasında gördüğüm ve salı günleri böyle güzel ve kaliteli dizi izlerken yaptığım çekirdek keyfim artık bitecekmi... Saçma sapan dizilerin arasından sıyrılıp çıkmayı başaran ve...
  2. Türkan Dizisi Ekranlara Veda Ediyor

Türkan Dizisi Ekranlara Veda Ediyor

Çok geç saatlerde yayınlanan Türkan dizisi haliyle beklenen reytingleri alamadı... Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'nun haberine göre, Kanal D, 'Türkan' dizisini bitirmeye karar verdi. 'Türkan', 14 Nisan'da yayınlanacak 26'ncı bölümüyle 'final' yapıp, ekrana veda edecek. Dizinin yapımcısı Ata Türkoğlu, 'Türkan' hayranlarını üzmemek ve beklentilerini karşılamak için Türkan Saylan'ın beyaz...
  3. Çocuklar Duymasın Ekranlara Veda Ediyor...

Çocuklar Duymasın Ekranlara Veda Ediyor...

çocuklar duymasın çocuklar duymasın dizisi Sevgili melekler, ekranlarımızın en uzun soluklu aile dizilerinden Çocuklar Duymasın 17 Temmuz'da yapacağı finalle ekranlara veda edecek. Bir sosyal paylaşım sitesinde yapımcı Birol Güven 'in yaptığı bu açıklama dizi hayranlarını üzecek. İşte haberin detayları... Birol Güven, kendisine ait sosyal paylaşım sayfasında diziyle ilgili son kararını...
  4. Canlı Para Ekranlara Veda Ediyor !

Canlı Para Ekranlara Veda Ediyor !

Bu konu; canlı para yarışması hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reyting canavarından sadece diziler nasibini almıyor. Pek çok dizinin ardından reytinglere kurban giden program bir yarışma oldu: Fox tv Canlı Para yarışması. Bir dönem Engin Altan Düzyatan 'ın sunumuyla izlediğimiz ve Murat Başoğlu 'nun sunuculuğuna devam ettiği yarışma final yapacak. Murat Başoğlu'nun...
  5. Fatih Dizisi Ekranlara Veda Ediyor!

Fatih Dizisi Ekranlara Veda Ediyor!

fatih dizisi, fatih dizisi yayın saati, fatih dizisi hakkında Sevgili melekler, bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Harcanan büyük bütçeyle sesona iddialı bir giriş yapan ancak umduğu reytingleri bulamayan Fatih dizisi artık pes etti. Kanal D'de pazartesi akşamları yayınlanan"Fatih" dizisi bu hafta yayınlanacak olan bölümüyle final yapacak. Başrollerinde Mehmet Akif Alakurt,...

Sayfayı Paylaş