gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yaprak Dökümü oyuncularına ne oluyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

diziden zoraki ayrılan Şevket (CANER KURTARAN)in yerini şimdide tolga Karel mi alıyor bu dizi oyuncularına sanat camiasına neler oluyor neden uyuşturucu kullanırlar bilmem.....YAPRAK DÖKÜMÜ'NDE İKİNCİ ŞOK! [​IMG] UYUŞTURUCU TEDAVİSİ GÖREN CANER KURTARAN'IN ARDINDAN TOLGA KAREL DE ALKOL TEDAVİSİ GÖRECEK..

Sevgilisinin alkol aldığı zaman bambaşka bir insan olduğunu söyleyen Çelik, 'Tolga alkol aldığı zamanlarda felaket bir adam oluyor ve beni çok üzüyor' dedi.

İki hafta önce yine alkol sorunu yüzünden sevgilisiyle tartıştığını ve kendisini terk ettiğini söyleyen Çelik, 'Ya içmeye devam edersin ya da beni bir daha bulamazsın dedim ve kapıyı vurup çıktım. İki gün sonra telefon açıp 'Söz veriyorum. Tedavi olacağım ve bir daha içmeyeceğim' dedi' diye konuştu.

Yaprak Dökümü oyuncularına ne oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak DökÜmü

Yaprak DökÜmü

Sebebim yoktu, kordonda yanlız yürümemin, Hava, kapalı ve rüzgarlı. Neden dışarıdaydım ? İnanın bende Bilmiyordum!... Deniz kenarındaydım ve sadece dalga sesi duyuyordum. Karanlık denizi de yutmuş, Ben ise gözlerimi dikmiş karşımdaki ağaçtayım. Sonbaharın gelmesini bekliyordu herhalde, Rüzgar ona darbe vurur gibiydi, Esintiden savruluyordu, bir oyana, bir bu yana... Sararmış yaprakları...
  2. Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza...
  3. Yaprak Dökümü dizisinin künyesi

Yaprak Dökümü dizisinin künyesi

OYUNCULAR: Halil Ergün (Ali Rıza) Güven Hokna (Hayriye) Bennu Yıldırımlar (Fikret) Caner Kurtaran (Şevket) Deniz Çakır (Ferhunde) Bedia Ener (Neyyir) Gökçe Bahadır (Leyla) Fahriye Evcen (Necla) Seda Demir (Sedef) Tolga Karel (Sansar- Oğuz) Efsun Karaali (Ayşe) Bülent Fil (Selim) Yapım : Ay Yapım Yapımcı: Kerem Çatay Yönetmen: Mesude Eraslan Senaryo : Ece Yörenç, Melek Gençoğlu Oyuncular:...
  4. Yaprak dökümü

Yaprak dökümü

Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza Bey’in emekli...
  5. Yaprak dökümü avatarları

Yaprak dökümü avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş