gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

yaprak dökümü sezon finali

Konu, 'Biten Diziler' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

dün akşam yaprak dökümünün sezon finali vardı. yine olaylı bir şekilde finale girdi. şevket oğuzun işlediği cinayeti üstlenirken fikret ayrılma kararı aldı. ali rıza bey kızı leylayı affetmeye gittiğinde acı gerçeği ferhunde den duyunca felç geçirdi... olan yine koca çınar babaya oldu.... 3 ay sonra neler olacak sabırsızlıkla bekliyoruz

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    O çınar halen direniyoya helal olsun valla başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi.Romanı mırdar ettiler keşke bitirseydiler...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seyretmiyorum ama, neredeyse ben kendimi bildim bileli bu dizi var. :D:D Hala mı final yapmadılarda, sezon finali yaptılar :D:D Yanlış hatırlamıyorsam şayet bir ara son oldu yine başlattılar dimi :D:D Sapıtmışlar, bitirsinler gitsin, güzel ola herşey dozunda güzeldir.

4. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    nejlanin aglamasina sinir oluyorum, hatta herseyine sinir oluyorum :)

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    umarım hiç bitmez........

yaprak dökümü sezon finali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak DökÜmü

Yaprak DökÜmü

Sebebim yoktu, kordonda yanlız yürümemin, Hava, kapalı ve rüzgarlı. Neden dışarıdaydım ? İnanın bende Bilmiyordum!... Deniz kenarındaydım ve sadece dalga sesi duyuyordum. Karanlık denizi de yutmuş, Ben ise gözlerimi dikmiş karşımdaki ağaçtayım. Sonbaharın gelmesini bekliyordu herhalde, Rüzgar ona darbe vurur gibiydi, Esintiden savruluyordu, bir oyana, bir bu yana... Sararmış yaprakları...
  2. Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza...
  3. yaprak dökümünde sürpriz sezon finali

yaprak dökümünde sürpriz sezon finali

hayriye hanımın şalı yaprak dökümü leylanın gerçek adı yaprak dökümü hayriye hanımın şalı dökümünde kim öldü dökümünde ölen kim Yaprak Dökümü finalinde büyük süpriz Sezonun iddialı dizilerinden olan Yaprak Dökümü, yarın akşam yayınlanacak sezon finaliyle eylül ayına kadar ekranlara veda edecek. Sezonun iddialı dizilerinden olan Yaprak Dökümü, yarın akşam yayınlanacak sezon finaliyle eylül...
  4. Yaprak Dökümü sezona giriyor

Yaprak Dökümü sezona giriyor

Buakşam nefes kesen bölümü ile sezona veda edecek olan sevilen dizide bakalım ne tür gelişmeler var........ FERHUNDE NİKAH MASASINDA REŞAT NURİ GÜNTEKİN’İN AYNI ADLI ÖLÜMSÜZ ESERİNDEN GÜNÜMÜZE UYARLANAN VE İZLENME REKORLARI KIRAN DİZİSİ “YAPRAK DÖKÜMÜ” BİR ÇOK SÜRPRİZİN OLDUĞU “SEZON FİNALİ” BÖLÜMÜ İLE EKRANA GELİYOR. Ferhunde’nin evlenme kararı, Mithat’ın ayaklarını yerden keser. Ancak...
  5. Yaprak Dökümü 117.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Yaprak Dökümü 117.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Yaprak Dökümü” muhteşem bir “sezon finali” yapıyor Ferhunde’nin evlenme kararı, Mithat’ın ayaklarını yerden keser. Ancak Mithat’ın mutluluğu gelen önemli bir telefonla yarıda kesilir. Gelen haber, Ferhunde için de sürpriz olur. Oğuz’un ismi, sattığı bir yalıyla ilgili karanlık bir olaya karışır. Oğuz’un katil zanlısı olarak tutuklanması, Hayriye Hanım ve Ali Rıza Bey arasında yeni bir krize...

Sayfayı Paylaş