gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yaprak Dökümü sezona giriyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Buakşam nefes kesen bölümü ile sezona veda edecek olan sevilen dizide bakalım ne tür gelişmeler var........ FERHUNDE NİKAH MASASINDA
    REŞAT NURİ GÜNTEKİN’İN AYNI ADLI ÖLÜMSÜZ ESERİNDEN GÜNÜMÜZE UYARLANAN VE İZLENME REKORLARI KIRAN DİZİSİ “YAPRAK DÖKÜMÜ” BİR ÇOK SÜRPRİZİN OLDUĞU “SEZON FİNALİ” BÖLÜMÜ İLE EKRANA GELİYOR.

Ferhunde’nin evlenme kararı, Mithat’ın ayaklarını yerden keser. Ancak Mithat’ın mutluluğu gelen önemli bir telefonla yarıda kesilir. Gelen haber, Ferhunde için de sürpriz olur.

Oğuz’un ismi, sattığı bir yalıyla ilgili karanlık bir olaya karışır. Oğuz’un katil zanlısı olarak tutuklanması, Hayriye Hanım ve Ali Rıza Bey arasında yeni bir krize neden olurken, Leyla ve Ceyda arasında da büyük bir olay çıkar.

Leyla’nın yaşadıklarına daha fazla seyirci kalmak istemeyen Şevket, Leyla’ya doğru bir adım atar ve Leyla’ya bir teklifte bulunur. Bu arada Tahsin, Fikret’e çok büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Tahsin’in sürprizi Fikret için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. Ferhunde’yi, annesi Nurdan Hanım’dan istemeye giden Mithat çok heyecanlıdır. Ferhunde, daha ilk günden kontrolü eline alır ve Mithat’tan herkesi şok edecek bir nikâh hediyesi ister…

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yaprak Dökümü sezona giriyor
    Sezon finali değil bence tamamen bitmesi gerek dizi uzadıkça konu iyice saçmalıyor
    Teşekkürler canım

3. serden

serden Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekten çok uzadı sezon finali değil final olması gerekiyodu bence :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

İzleyenler üzülsün bananeee :D:D Benim zaten Elveda Rumeli'm de tatile girdi, hem Vahide de öldü, canım çok sıkkın banane Yaprak Dökümü'ünden :D:D

Bilgi ve paylaşım için tşkler canım :)

Yaprak Dökümü sezona giriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak DökÜmü

Yaprak DökÜmü

Sebebim yoktu, kordonda yanlız yürümemin, Hava, kapalı ve rüzgarlı. Neden dışarıdaydım ? İnanın bende Bilmiyordum!... Deniz kenarındaydım ve sadece dalga sesi duyuyordum. Karanlık denizi de yutmuş, Ben ise gözlerimi dikmiş karşımdaki ağaçtayım. Sonbaharın gelmesini bekliyordu herhalde, Rüzgar ona darbe vurur gibiydi, Esintiden savruluyordu, bir oyana, bir bu yana... Sararmış yaprakları...
  2. Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza...
  3. Yaprak dökümü

Yaprak dökümü

Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza Bey’in emekli...
  4. Yaprak Dökümü 117.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Yaprak Dökümü 117.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Yaprak Dökümü” muhteşem bir “sezon finali” yapıyor Ferhunde’nin evlenme kararı, Mithat’ın ayaklarını yerden keser. Ancak Mithat’ın mutluluğu gelen önemli bir telefonla yarıda kesilir. Gelen haber, Ferhunde için de sürpriz olur. Oğuz’un ismi, sattığı bir yalıyla ilgili karanlık bir olaya karışır. Oğuz’un katil zanlısı olarak tutuklanması, Hayriye Hanım ve Ali Rıza Bey arasında yeni bir krize...
  5. yaprak dökümü sezon finali

yaprak dökümü sezon finali

dün akşam yaprak dökümünün sezon finali vardı. yine olaylı bir şekilde finale girdi. şevket oğuzun işlediği cinayeti üstlenirken fikret ayrılma kararı aldı. ali rıza bey kızı leylayı affetmeye gittiğinde acı gerçeği ferhunde den duyunca felç geçirdi... olan yine koca çınar babaya oldu.... 3 ay sonra neler olacak sabırsızlıkla bekliyoruz

Sayfayı Paylaş