gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Yaprak Dökümü'nün Finalindeki Hata Şoke Etti.

Konu, 'Magazin' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

yaprak dökümü finalinde ilginç hata Yaprak Dökümü'nün Finalindeki Hata Şoke Etti.
    Finalde Böyle Hata Yapılır mı?

Kanal D ekranlarında 5 yıldır yayınlanan ve dün akşam son bölümü ekranlara gelen Yaprak Dökümü'nde yapılan hata izleyicilerin gözünden kaçmadı...

Ali Rıza Bey'in ölümüyle birlikte istanbul'daki evlerini boşaltıp Trabzon'a yerleşmeye hazırlanan Tekin ailesi'nin Trabzon'a tren bilet alması izleyenleri şaşırttı..

"istanbul'a trenle geldik, trenle Trabzon'a döneceğiz" diyen ailenin Trabzon'a tren yolu olmadığından habersiz olması dikkatleri çekti..

Senaristler Trabzon'a tren seferi olmadığını ve tren yolu olmadığını final bölümünde gözden kaçırarak ilginç bir hataya imza attı...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende düsünmüstüm sacmalık ya ama ağlattı yinede :)

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    aaa onu bende bilmiyodm öğrendiğim ii oldu paylaşm için tşk

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :) E işe biraz romantiklik katmışlar nolmuş canım.

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hata mata harika olmuştu bence final ben cok begendim cok da agladım :(((

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    oyy oyy benim sulu gözlülerim :)

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha komik bi hata izlemiyodum ama baya ağlandı gliba finalde

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Senaristin hayalgücünü neden hesap etmiyorsun Şule :D:D Belki adam Trabzon'a tren yolu istiyor ne karışıyorsun işgüzar :D:D

O diziyi izlemiyordum finalini de izlemedim, ağlamak yasak bana, iyiki de izlememişim :D Ama yazdığın hatayı okuyunca inan çok güldüm :D:D

Şimdi dizi senaristlerine sesleniyorum; yapmayın böyle hatalar Şule Melek sizi yakalar, rezil rüsvan yapar :D:D

9. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

TŞK PAYlAŞIma hiç dikkat etmemiştim zaten sevmediğim diziydiii

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

***** bizden kaçmaz :D:D:D

11. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  12. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçektende sulem hata vardı orda :D

Yaprak Dökümü'nün Finalindeki Hata Şoke Etti. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak Dökümü'nün 4 Güzeli

Yaprak Dökümü'nün 4 Güzeli

yaprak dökümü güzelleri necla yaprak dökümü fikretin kızı necla dokumu leyla Ekranlarin sevilen dizisi "Yaprak Dökümü"nun kederli babasi Ali Riza Bey’in uc guzel kizi ve gelinini canlandiran basarili oyuncular; Bennu Yildirimlar, Gokce Bahadir, Fahriye Evcen ve Deniz Çakir ile konustuk. Hem oynadiklari karakterleri anlattilar hem de dizi ve oyunculuk dunyasina dair onemli...
  2. Yaprak Dökümü'nde ne oldu?

Yaprak Dökümü'nde ne oldu?

Yaprak Dökümü'nde ne oldu? 26 Haziran 2008 Perşembe 10:15 Ferhunde yeni avının peşinde... Şevket her şeyi anladı... Necla bayıldı... İşte finalin özeti; Kanal D’deki Yaprak Dökümü’nün sezon finali yine heyecanlı sahnelerle doluydu. Ferhunde yeni avının peşinde koşarken, darmadağın olan aileyi bekleyen yeni felaketler ve Necla’nın akıbetini gelecek sezona...
  3. Yaprak Dökümü'nün Şevketi AMATEM'e yatırıldı

Yaprak Dökümü'nün Şevketi AMATEM'e yatırıldı

İnşallah En Kısa Zamanda Kötü Alışkanlıklarından Kurtulur:) TELEFONLARINI KAPATAN, EN YAKIN ARKADAŞININ BİLE ULAŞAMADIĞI YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN ŞEVKET'İNİN UYUŞTURUCU TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI. Reyting rekortmeni Yaprak Dökümü dizisinin kadrosundan çıkartıldıktan sonra telefonlarını kapatan, en yakın arkadaşının bile ulaşamadığı Caner Kurtaran’ın AMATEM’de (Alkol ve Madde Bağımlılığı...
  4. Yaprak Dökümü'nde fırtına kopuyor

Yaprak Dökümü'nde fırtına kopuyor

Ali Rıza Bey, Hayriye Hanım'la Leyla yüzünden şiddetli bir tepki veriyor. Bu arada Mithat Bey'in Ferhunde hakkında öğrendikleriyle kafası karışıyor... Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna ve Bennu Yıldırımlar’ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Hayriye Hanım’ın, Ali Rıza Bey’e rağmen, yasaklı Leyla’ya doğru bir adım atması, evde çok...
  5. Yaprak Dökümü'nden müthiş final(Fotoğraflarla)

Yaprak Dökümü'nden müthiş final(Fotoğraflarla)

yaprak dökümü sedefin gelinliği yaprak dökümü sedef gelinlik sedefin gelinliği gelinlik modeli modeli Yaprak Dökümü” muhteşem bir “sezon finali” yapıyor. Kanal D’nin, başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır ve Bedia Ener’in oynadıkları, Fahriye Evcen, Gökçe Bahadır,Tolga Karel ve Seda Demir’in de önemli rollerini paylaştıkları, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği,...

Sayfayı Paylaş