gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Yaprak Sarma Makinesi

Konu, 'icatlar ve buluşlar' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

yaprak sarma makinesi fiyatı yapılışı dolması hakkında herşey burada. Merhaba sevgili melekler. Bu ara yeni bir huy edindim nerde uygun fiyatlı ve işe yarar birşey görsem tabiri caizse "balıklama atlıyorum" =)) Geçen gün işyerinde satış yapan siteleri gezerken daha önce adını duyduğum fakat hiçte aldırış etmediğim birşey gördüm. İlk defa dikkatimi çekti. Araştırma isteği büyüdü büyüdü büyüüüüdüüü içimde =)) Derken ben bu makinaya sahip olmalıyım dedim kendi kendime. Fiyatıda insanı şok edecek derecede uygundu. Üstelik yaprak sarması da bi hayli maharet isteyen bir yemektir. Hemen 2 tane sipariş ettim. Henüz elime ulaşmadı ( kargo şirketinde ).

Aldığım ürünün videosuda işte bölye kızlar

Makinem elime geçer geçmez sizlere ilk izlenimlerimi ve yaptığım yaprak sarmalarını göstericem şekerlerim.

Yaprak Sarma Makinesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız!

Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız!

ece gürsel, yaprak sardı, beceremedi, tokat erbaa kültür festivali, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Festivaller ve tanıtımlar arasında mekik dokuyan ünlü mankenlerden Ece Gürsel katıldığı Tokat Erbaa 18. Uluslararası Geleneksel ve Kültürel Etkinlikle Festivalinde yaprak sarmaya çalıştı ama beceremedi! Gürsel'e Erbaalı bir ev hanımı sarmayı nasıl yapacağını...
  2. Işte meleklerım osmanlı usulu vişnelı yaprak sarma

Işte meleklerım osmanlı usulu vişnelı yaprak sarma

Malzemeler: 500 gr yaprak 500 gr pirinç 250 gr çekirdeği alınmış vişne 500 gr ince kıyılmış kuru soğan tuz, tarçın, nane zeytinyağı 1 tatlı kaşığı limon suyu 1 çorba kaşığı şeker yeteri kadar su Yapılışı: Yapraklar hafif dirice haşlanır. Tencerede zeytinyağında soğanlar iyice kavrulur. Pirinçler ilave edilir. Şeker ve limon suyu ilave edilir. Pirinçler şeffaflaşana kadar...
  3. yaprak sarmasının sert olmaması için ne yapabilirim?

yaprak sarmasının sert olmaması için ne yapabilirim?

Yaprak sarmasinin sert olmamasi icin ne yapmam lazim benimkiler hep sert oluyo
  4. Ev mantısı ve sarma yapılır, okuyun lütfen

Ev mantısı ve sarma yapılır, okuyun lütfen

Sevgili arkadaşlar, bu forum benim keyif aldığım bir yer ama yaptığım bu işi de sizlerle paylaşmak istedim. Malum kadınların ekonomik özgürlüğünün kısıtlanmaya bu kadar müsait olduğu bir ülkede yaşamak ve kendi paramızı kazanmak zor. Ben de üç çocuğumu okutmak ve geçinmek için bu yola baş koydum. Ev mantısı ve sarma yapıyorum ve etrafımdaki insanlara ve bazı yerlere satıyorum.Müşterilerim de...

Sayfayı Paylaş