gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

yapraklar

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yapraklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak DeĞİl!

Yaprak DeĞİl!

DİKKATLİ BAKIN O BİR YAPRAK DEĞİL! Bilim insanları, bulunduğu yaprağın görüntüsünü alabilen bir böceğin (Eophyllium messelensis) 47 milyon yıllık fosilini buldu. Alman araştırmacılar, Almanya'nın fosil cenneti olarak nitelenen Messel kentinde bilimsel adı Eophyllium messelensis olan böcek türüne ait bilinen en eski fosile rastladı. Boyu 6 santimetreyi bulan bu böcek türü, hayatta...
  2. son yaprak

son yaprak

Ülkenin batısındaki küçük bir mahallenin bir sokağının neredeyse tamamı ressamlardan oluşmaktaydı. Bu mahallede, üç katlı bodur bir tuğla yığınının tepesinde iki kız arkadaşın stüdyoları bulunmaktaydı. Alt katlarında ise yaşlı bir ressam otururdu. Günlerden bir gün kız arkadaşlardan biri zatürree hastalığına yakalandı. Genç kız günden güne eriyordu. Bir gün, arkadaşı resim yaparken o da...
  3. Yapraklar...

Yapraklar...

Ne kadar dogru bir söz degilmi meleklerim, YAPRAKLAR SON BAHAR GÜNÜ HEP ACMAK ISTER... Buyrun... Bugün Yine Tek Başıma Sabahladım.. "...Üzülmedim yoksun diye.. Nasılsa bir gün gelir.. Ben de ağlarım..."
  4. Gül Yaprağı

Gül Yaprağı

Uzakdoğuda bir budist tapınağı bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu ve burada geçerli olan incelik, anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti. Bir gün tapınağın kapısına bir yabancı geldi. Yabancı kapıda öylece durdu ve bekledi. Burada sezgisel buluşmaya inanılıyordu, kapıda tokmak ya da çan, zil türünden ses çıkaran bir gereç yoktu. Bir süre sonra kapı...

Sayfayı Paylaş