gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yapraklardan gül yapımı

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

El becerisinde kendimi hiç yetenekli bulmuyorum.Bazen internetten araştırıyorum birkaç modelleri.Ama ne yaparsam yapayım beceri olmayınca ortaya pek birşeyde tutmuyor.Ama biliyorum Siz Bayanlar çok hamaratsınızdır.O nedenle bakın yapraklardan neler yapılıyor belki sizlerde denersiniz..​

Melek 'lerim beceriksiz dediysem heralde bunları yapamıyacak kadar değildir kolay bu denersem yaparım heralde :):)

Young bride, MaWiM ve bettt bunu beğendi.
  2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Bunlarda yapraklardan tablo
    Kızlar bunlarda yapraklardan tablo tebrik ediyorum böyle fikirli olanları...

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    çok orjinal bişey aslında. :)
    eve çıkarken bahçeden küçük bi çiçek koparıp anneme veririm genellikle.
    bi dakine böyle bişey yapıyım bari :D
    teşekürler paylaşım için :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Daha önceden görmüştüm bunları :) Beceri ne kadar önemli bişey dimi, biraz istek, biraz yetenekle neler yapılıyorda hayretlere düşürüyor :)

Paylaşımın için tşkler tatlım:)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    İnsanın içinde biraz heves olduktan sonra ee birazda el becerisini birleştirirsek elbette ki yapamayacağı şey yoktur yeterki insan istesin:)Ben bunu yapamam deyip kenara çekildikten sonra elbette ki yapamaz insan önemli olan denemek ve istemek

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    çok süper yaaa hanımlar neler yapıyor

Yapraklardan gül yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapraklardan Gül Nasıl Yapılır

Yapraklardan Gül Nasıl Yapılır

gül resmi nasıl çizilir gül resmi nasıl yapılır çizilir lale lale
  2. gül yapımı

gül yapımı

ipten gül yapımı ipten çiçek yapımı tığ ile gül simli tığ ile çiçek video herkesin kolaylıkla yapabileceği tığ işi gül modeli şapkanıza,çantanıza takabilirsiniz simli iplerden yaparak broş olarak kullanabilirsiniz gülün büyüklüğüne göre zincir çekiniz resimdeki gül için 34 zincir çekiniz sonra 31 zincir halkasına 4 tane trabzan yapınız iki zincir atlayınız 28 zincir halkasına 5 tane trabzan...
  3. Sonbahar Yapraklarından Gül Yapın

Sonbahar Yapraklarından Gül Yapın

Evinde farklılık isteyenler için süper birşey buldum. Hem yapımı eğlenceli hemde evinize çok güzel bir hava katacağına eminim:) Sonbaharın sararmış yapraklarından yazın muhteşem çiçeği olan gül yapabilirsiniz:) Nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız resimleri takip etmeniz yeterli :tik:...
  4. Gül Yaprağı

Gül Yaprağı

Uzakdoğuda bir budist tapınağı bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu ve burada geçerli olan incelik, anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti. Bir gün tapınağın kapısına bir yabancı geldi. Yabancı kapıda öylece durdu ve bekledi. Burada sezgisel buluşmaya inanılıyordu, kapıda tokmak ya da çan, zil türünden ses çıkaran bir gereç yoktu. Bir süre sonra kapı...

Sayfayı Paylaş