gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yaprakrak tan ayyakabı yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yaprakrak tan ayyakabı yapımı
    ya ama ben artık şaşırmak istemiyorum sen beni hep şaşırtıyosun çok şaşıırdım gene bu ne

yaprakrak tan ayyakabı yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Büyü Yaptın

Tan - Büyü Yaptın

Başa bela bir duygu bu Anlatılmaz tarif olmaz Yere sığmaz deniz almaz Akla zarar bir duygu bu Aklım hep senınle Kal gitme benimle Bak bana deli diyorlar Zararım kendime Sen bana büyü yaptın Yüreğime demir attın Ateşimi kor yaptın Azalmıyor azalmıyor Yıkamadım gömleğini Tenin kokar heryerinde Henüz ufak bir veletsin Büyütürüm ellerimle Söz - Müzik: Tan Taşçı
  2. panda Tan Tan doğum yaptı

panda Tan Tan doğum yaptı

Tüm dünyanın merakla beklediği doğum nihayet gerçekleşti. Japonya’nın gözdesi 12 yaşındaki panda Tan Tan doğum yaptı. Japonya’nın gözdesi 12 yaşındaki panda Tan Tan, başarılı bir doğumla anne oldu. Kobe’deki Oji hayvanat bahçesinde meydana gelen doğum, kameralara kaydedildi. internethaber.com
  3. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  4. Spor ayyakabı Çarşısı Açtımmm

Spor ayyakabı Çarşısı Açtımmm

Meleklerim sadece sizlere özel ayakkabı çarşısı açtım :D:D
  5. Kendi Kendinize Migren Testi Yapın Tanınızı Koyun...

Kendi Kendinize Migren Testi Yapın Tanınızı Koyun...

Migren Nasıl Bir Hastalıktır Migren Tedavisi Nasıl Olur Çoğumuzun yaşadığı baş ağrıları kimimizin stresten kimimizin yorgunluk düzensiz uykudan olabilmektedir..Şimdi migren belirtileri tedavisi nasılmış ona bakalım..Ve mini bir testle migren olup olmadığınızı ölçelim... Türkiye’deki araştırmalar migrene bağlı iş gücü kaybının yılda ortalama 5 gün olduğunu göstermektedir. İstanbul...

Sayfayı Paylaş