gebe
  1. serpil123456789

serpil123456789 Forum Okuru

yaptığım çok kötü birşeyden nasıl kurtulurum??

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında serpil123456789 tarafından paylaşıldı.

yaptığım çok kötü birşey var ve ben bunu her yaptığımda çok kötü olup alaha 1 daha yaparsam şu şu olmasın diyorum ama sonrasında yinede yapıyorum. bundan nasıl kutulabilirim? bana bir ççözüm söyleyin....

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle yaptigin sey sana mizarar veriyor?yada baskasina mi?

yaptığım çok kötü birşeyden nasıl kurtulurum?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl birşey?

Nasıl birşey?

Bir kelime söyleyeceğiz, tek bir kelime olacak bu... Alltaki de o özelliğe uygun bir kelime bulup devam edecek. Mesela Üstteki - Soğuk birşey.. Alttaki - Kar. Uzun birşey.. gibi... Başlıyorum: Sulu birşey
  2. Aknelerden Nasıl Kurtulursunuz

Aknelerden Nasıl Kurtulursunuz

Akneleriniz güzelliğinizi lekeliyorsa, sorununuzun çözümü oldukça kolay.. Aknelerden kurtulmak için İhtiyacınız olan temizleyiciler, ıslak pamuk ve su.. İşte adım adım aknelere veda etme yolları.. İlk adım: Hayatınızda hiç sivilcelerinizi sıkmamış olabilir, sabun, diyet ve deterjan gibi etkenler akne oluşumunu tetikliyor olabilir. Bu nedenle bunları değiştirin ya da kullanım sonrası akne...
  3. Çatlaklardan Nasıl Kurtulurum Diyorsanız?

Çatlaklardan Nasıl Kurtulurum Diyorsanız?

çatlaklardan nasıl kurtulurum doğum çatlaklarından nasıl kurtulurum çatlaklardan kurtuluruz kurtulunur nasil Vücudunuzda oluşan çatlakları nasıl engelleyeceğinizi biliyor musunuz ? Uzmanlar, çatlakların büyüme çağındaki genç kızlarda, gebelerde ve kortizon tedavisi sonucunda ortaya çıkabileceğini belirtiyor. Vücut çatlaklarını tıpkı birer yara izi gibi değerlendirmek mümkün. Cilt...
  4. Nazif Kara Nasıl Kurtulur ?

Nazif Kara Nasıl Kurtulur ?

Bu konu; nazif karayı kurtaran delil hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Pazartesi gecelerinin vazgeçilmez disi haline gelen "Karadayı" enteresan konusuyla izleyiciyi çekmeye devam ediyor. Gelecek hafta 16.bölümü yayınlanacak olan dizide Mahir Kara bu kez babasını ipten döndürecek bir delil bulacak. İşte yeni bölümün konusu... Mahir Kara, Komiser Yasin'in...
  5. Gebelik Bulantılarından Nasıl Kurtulurum?

Gebelik Bulantılarından Nasıl Kurtulurum?

bu konu gebelik bulanlıtarından kurtulmanın yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Gebe kaldıktan bir süre sonra hamilelik ile ilgili birçok belirtileri yaşamaya başlarsınız. Anne adaylarının en sık yaşadığı belirtilerin başında gelen gebelik bulantıları bazen anne adayına çok sıkıntılı zamanlar yaşatır ve beslenmesine etki eder. Uzman diyetisyen Işıl Sayın, gebelik bulantılarını...

Sayfayı Paylaş