yapTığım kötülükler

karanlık geceler

Yeni Üye
Üye
yapTığım kötülükler
ewt hayatımda benim asla yapamicağım yapanlarada nasıl yaparlar die düşündüğüm birşey yaptım sevgilimi en yakın rkadaşıyla aldatdım hiç birşey hissetmiyorum ne bir acı ne bir pişmnlık yanlış anlamyın mutluda değilim boşluk hissediyorum durgunLuk aldatma sebebim ne hiç biLmiyorum

ewt hayatımda benim asla yapamicağım yapanlarada nasıl yaparlar die düşündüğüm birşey yaptım sevgilimi en yakın rkadaşıyla aldatdım hiç birşey hissetmiyorum ne bir acı ne bir pişmnlık yanlış anlamyın mutluda değilim boşluk hissediyorum durgunLuk aldatma sebebim ne hiç biLmiyorum

İlginç bi olay diyemeyeceği aslında iğrenç bi olay çünkü.

Bana alırsa sevgiline kin besliosun bi nedenden dolayı belki bunun sen bile farkıda değilsin.Başka açıklaması olamaz.

ilgi görmedin belkide sevgilinden onun eksik noktasını arkadaşı tamamladı?....

Sevmedigin icin boyle birsey yaptigini dusunuyorum,sen sevmiyorsun diyelim de,sevgilinin arkadasi da en yakin arkadasi degilmis.

acikcasi üzüldüm ama sana üzüldüm bence senin bilinc alti bi eksikligin var ve sen onu 2erkekle tamamlamaya calisiyorsun sana kizmadim desem yalan olur ama sana üzüldümde acikcasi

bir kere yaptıysan gelmez desende devamı gelir.en doğrusu zor olsada sevgilinden ayrılman ve bi süre sevgilinden ne istedğini düşünmen.çünkü ona duyduğun şey sadakati getirmiyosa adı aşk değildir....

Geri