gebe
  1. karanlık geceler

karanlık geceler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yapTığım kötülükler

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında karanlık geceler tarafından paylaşıldı.

ewt hayatımda benim asla yapamicağım yapanlarada nasıl yaparlar die düşündüğüm birşey yaptım sevgilimi en yakın rkadaşıyla aldatdım hiç birşey hissetmiyorum ne bir acı ne bir pişmnlık yanlış anlamyın mutluda değilim boşluk hissediyorum durgunLuk aldatma sebebim ne hiç biLmiyorum

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    İlginç bi olay diyemeyeceği aslında iğrenç bi olay çünkü.

Bana alırsa sevgiline kin besliosun bi nedenden dolayı belki bunun sen bile farkıda değilsin.Başka açıklaması olamaz.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ilgi görmedin belkide sevgilinden onun eksik noktasını arkadaşı tamamladı?....

4. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence ayrıl sevgilinden en doğrusu bu olurdu

5. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bence aldatmak yerıne ayrılık yapardın demekkı sevgılınden nefret edıyordun

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sevmedigin icin boyle birsey yaptigini dusunuyorum,sen sevmiyorsun diyelim de,sevgilinin arkadasi da en yakin arkadasi degilmis.

7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    acikcasi üzüldüm ama sana üzüldüm bence senin bilinc alti bi eksikligin var ve sen onu 2erkekle tamamlamaya calisiyorsun sana kizmadim desem yalan olur ama sana üzüldümde acikcasi

8. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    en doğrusu ayrılmak ilginç ya ne deyim ki hayırlısı olsun senin için

9. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    valla canım ben aldatmayı yakıstırmıyorum kımseye aldatacagına ayrıl oyle bırlıkte ol hayret bırseyy

10. kendi

kendi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir kere yaptıysan gelmez desende devamı gelir.en doğrusu zor olsada sevgilinden ayrılman ve bi süre sevgilinden ne istedğini düşünmen.çünkü ona duyduğun şey sadakati getirmiyosa adı aşk değildir....

11. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    aldatmak çok kötü birşey.ya aynısı sana yapılsaydı.

yapTığım kötülükler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kötülük

kötülük

Kötülük Birine kötülük yapmak yahut kötülüğü telkin etmek din ölçülerinin dışına çıkmaya ve kendsine dost olan birine şerri dokunmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; İyiliği Emretme, Kötülüğü Menetme.)Kötülük yapan kişinin, sahte arkadaşlar ve düşmanlar tarafından kuşatılacağı anlamına gelir. Tam tersi iyilik olarak yorumlanır.Rüyada bir kisiye kötülük ettigini görmek kendi sonunun kötü...
  2. Hande Yener - Kötülük

Hande Yener - Kötülük

Yine içimde kıpırdayan Birkötülük var Hissediyorum,uyarıyorum Sen Beni hiç tanımayan Anlat bana Hayallerini,düşüncelerini Senin hayallerin tek bombansa Gerçekler acı kurmuş saati Sen istedin ben yaptıysam Bunda ne kötülük var Duvar varsayık geç Her zaman engeller var Duvar varsa yık geç Her zaman engeller var
  3. Kötülük Geni

Kötülük Geni

Yapılan bir araştırmaya göre davranışlarımız, bir diğer deyişle kızgınlıktan patlamanız veya ters bir olayda sakin bir şekilde öbür yanağınızı vurulsun diye çevireceğimiz tümüyle genetik zarın atılmasına ve çıkan sonuçlara bağlı! Araştırmacıların bulgularına göre bazı kişilerde kendilerini daha çok şiddete, ve hırçınlığa yönlendiren bir genetik özellik var. Ancak, “kötü huy geni” nin...
  4. Ferhunde’nin ’kötülüklerinin’ nedeni

Ferhunde’nin ’kötülüklerinin’ nedeni

mehmet günsür eşi Perihan savaş dizideki ismi ile ferhunde yani namı diğer Deniz Çakır' hakkında konuştu. Haberimize hemen göz atıyoruz YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNDE FERHUNDE’NİN ANNESİNİ OYNAYAN PERİHAN SAVAŞ, DİZİDEKİ DİYALOGLARIN KENDİSİNİ ÇOK ETKİLEDİĞİNİ SÖYLEYEREK DENİZ ÇAKIR’IN OYUNCULUĞUNU DA ÖVDÜ VE FERHUNDE’NİN ’KÖTÜLÜKLERİNİN’ NEDENİNİ ANLATTI... Kanaltürk’te Müge Dağıstanlı ve Gülşen...
  5. Kötülük İle İlgili Hadisler

Kötülük İle İlgili Hadisler

Kötülük İle İlgili Hadisler var mı sizde? Selam millet Kötülük İle İlgili Hadisler ve bilgiler istiyorum sizden ve rica ediyorum inş sorumu yanıtsız bırakmazsınız.

Sayfayı Paylaş