gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

yaptıgımız çok kötü ama küçüktüm

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

küçükken kac yasındaydım hatırlamıyorum yan komsumuz ögretmenimdi ve kızları benden büyük tam bir muzurlardı yani:) telefon sakası yaptık beni de alet ettiler ama kime???? işte kötü olanda bu polise, jandarmaya telefon acıp baslıyorduk rollere bagırış cagirış facia olmuş gibi kapatıyorduk sonra polisi ve diger güvenlik görevlilerini boşyere mesgul etmeye alet oldugum için utanıyorum:peep:

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: yaptıgımız çok kötü ama küçüktüm
    bu durumun farkına varman ve utanç duyman gerçekten güzel bişey cnm.. Özellikle polis jandarma hastane gibi önemli yerleri bu denli saçma sebeple oyalamamak lazım.. Çünkü belki gerçekten senin aradığın anda ölümle yaşam arasında gidip gelen birileri var ve onlar kurtarılmayı bekliyor..
    Yaptığının çocukluk olduğunu ve utanç duyduğunu söylemişsin bencede iyi etmişsin....
    Işık ve sevgi ile kal ....:kızılötesi:

3. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bende buna benzer bişey yapıyordum küçükken.taksi zillerine basıp kaçıyorduk arkadaşlarımla bundan çok zevk alıyorduk.çocukluk aklı işte.:(ama bu yanlışın farkına varmak çok güzel bişey

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

evet farkındayım tabiki yanlış diyorum ya cocukluk işte bi daha bulasmadım zaten

5. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende telefon şakası çok yapardım dediğimiz gibi çocukluk aklı su veya elektrik idaresinden arar gibi kandırıdık milleti

yaptıgımız çok kötü ama küçüktüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük ama etkili eşyalar

küçük ama etkili eşyalar

evinizi mi dekore ediyorsunuz yada bu evde bir eksiklik var ama ne? mi diyorsunuz hemen yardımcı olayım:) kesin köşede bi zigon sehpa yada küçük bir fiskos eksik sadece büyük eşyaları alıp renk uyumunu yapmakla bitmiyor iş puf,orta sehpa,şifonyer,fiskos gibi bir keç küçük eşyayla evinize ayrı bir hava katabilirsiniz işte değişik bir kaç model....................
  2. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  3. Çok kötüyüm kızlar

Çok kötüyüm kızlar

çok kötüyüm..
  4. evliliğim çok kötü

evliliğim çok kötü

1.5 yıllık evliyim çok kötü gitmeye başladı eşimle hiç anlaşamıyoruz hep kavga ediyoruz benii anlamıyor konuşmaya çalışıyorum dinlemiyor çok çaresizim
  5. çok kötü gribim

çok kötü gribim

kızlar çok kötü grip oldum hiç halim yok heryerim ağrıyor grip için doğal yöntemler arıyorum sizler grip olduğunuzda bitkisel çözüm olarak neler yapıyorsunuz acil lütfen

Sayfayı Paylaş