gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yaptığımız kumaş gülleri değerlendirelim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kumaş gül yapımını anlatmıştım. OKumayanlar için tık tık http://www.meleklermekani.com/ev-dekorasyon-onerileri/218146-artik-kumaslardan-gul-yapiyoruz.html
    Peki bu gülleri kullanarak neler yapabiliriz melekler. İşte size bir kaç fikir. Ben hepsini çok beğendim ama favorim pembe çanta:sigara:

Sizde sade bir badiyi gülleri kullaanrak zenginleştirebilirsiniz.

Kumaş güllerden kolye yapmışlar, çok şık olmuş.

Bu kırmızı güllerden yapılan taç lohusa tacı olabilir mi sizce?

İşte benim favorim bu çanta. Sizcede çok şık olmamış mı?

Yaptığımız kumaş gülleri değerlendirelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kumaş Boyunluklar

Kumaş Boyunluklar

kumaş boyunluk
  2. artan iplari değerlendirelim..

artan iplari değerlendirelim..

eski kıyafetleri değerlendirelim eski kotları değerlendirelim eskileri artan ipleri
  3. Çizilen CDleri değerlendirelim...

Çizilen CDleri değerlendirelim...

eski kıyafetleri değerlendirelim eskileri değerlendirelim Meleklerim bizler hamarat bayanlar olarak her zaman bir seyleri değerlendiirmeyi severiz.. Çizik CDleri çok olupta ne yapacağını bilmeyen meleklerime fikir olması acısından bunları göstermek istedim... Çizik cd diyip geçmeyin.. bakın neler yapılabilirmiş.. ...... ve bayanların vazgeçilmezleri küpeleri.... işte sizlereee...
  4. Çoraplarınız atmayın,değerlendirelim  :)

Çoraplarınız atmayın,değerlendirelim :)

Aaaa çorapta değerlendirilir mi demeyin , bakın el alem neler yapmış hanımlar. :D:D Hadi bakalım becerikli meleklerim bebeğinizin odasını siz doldurun.El emeği göz nuru çorap oyuncaklar ,gell vatandaş gelllll!!! hahaha
  5. Artık kumaşlardan gül yapıyoruz

Artık kumaşlardan gül yapıyoruz

Sizinde evinizde parça parça kumaş varsa, değerlendirmenin tam vaktidir. Bu artık kumaşlardan gül yapabilir ve bu gülleri çeşitli yerlerde dekorasyon amaçlı kullabilirsiniz. Gelelim nasıl yapacağımıza... - Elimizdeki kumaştan dikdörkgen bir parça kesiyoruz. - Daha sonra bu parçanın iki uzun ucunu birbirine dikiyoruz ve ipi çekerek biraz büzüştürüyoruz. - Dar ucundan içeri doğru koni...

Sayfayı Paylaş