gebe
  1. BynCan

BynCan Forum Okuru

Yaptiklari ev temizligiyle övünenlere uyuz oluyorum!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında BynCan tarafından paylaşıldı.

Gercekten ev temizligini sanki onlardan baska hic kimse yapmiyo.Acayip sinir oluyorum.Temiz olan insan evinden belli olur zaten.istanbulu fethetmis gibi anlatmaniza lüzum
    yok..

Yaptiklari ev temizligiyle övünenlere uyuz oluyorum!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

:tsk:evine oturmaya çağırıp hazırlık yapmayan ev sahibelerine sinir oluyorum sen çağırmasan ben zaten sana gelmicemki ne diye sinir edersin. madem çağırıyosun hem ikramınla hem muhabbetinle misafirlerine değer verdiğini göstereceksin.. :tsk: evime tok gelen haberli misafire sinir olurum. :tsk: şaka yollu laf sokanlara sinir oluyorum pat pat söyle işte.. :tsk: herşeyi biliyorum havalarındaki...
  2. Sanırım erkeklere uyuz oluyorum ellerimle gebertesim geliyoooo

Sanırım erkeklere uyuz oluyorum ellerimle gebertesim geliyoooo

Böyle giderse sanırım böyle yalnız geçiricem hayatımı :D ya hiç anlamıyorum bütün erkeklermi başka gözle bakar bu hatunlara ya :)) bir iki kere yüz wer yok hemen neymiş arkaaşımın villasında film izleyelim eğlenelim muhabbet edelim ya bilmiyormuyuz bunun altında art niyet olduğunu hödükkk... bir başkası ; bugün çok yorgunum fazla çalıştım sanırım hadi sen bize gell allahım yarabbim ya :(...
  3. Evde Çokokrem Yapımı nasıl oluyor?

Evde Çokokrem Yapımı nasıl oluyor?

Evde Çokokrem Yapımı istiyorum sizden oğlum mert çokokremi çok seviyorum marketlerdekine pek güvenmiyorum evde yapabilirim diye düşündüm tabi siz tarifini verirseniz.
  4. Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Kızlar duydum ki evde de ruj yapılıyormuş ben bunu yeni duydum iyi mi:) Peki evde ruj yapılıyormuş da nasıl yapılıyormuş işte onu daha da merak ettim evde ruj yapan varsa aranızda bana da yazsın nasıl yapıldığını:)
  5. bebeğime herşeyi yedirmeye çalışlanlara uyuz oluyorum !

bebeğime herşeyi yedirmeye çalışlanlara uyuz oluyorum !

Şimdi bana kızmayın ama bebği olan eminim beni anlar. Kim olduklarını söylemeyeim aile çevresinden bazı kişiler, bebeğime kola ya da bardaklarından ki çaydan tattırıyorlar. İllet oluyorum ama bazılarını ikaz edebiliyorum da bazılarına pek birşey söylenemiyor. Deli oluyorum ne kadar cahilane tavırlar. Bebeğim daha küçük ve henüz henüz bizim yediklerimizden tatma zamanında. Ama kola,çay da neyin...

Sayfayı Paylaş