gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

yaptım ama pişman değilim:)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

haruncum sen başkanlıktan atılasın diye yoklama fişini ben yürüttüm... süleyman hocam siz ve arkadaşlarım bilmese de 4. sınıftA fen bilgisi sınav sorularını ben çarptım... zeynepcim bana merve ile ilgili dediklerini birazcıcık katarak da olsun ben söyledim aynen mervecim senn zeynebe dediklerini de...
    harun sınıfı ikiye böldüğün için sizi dövdürmaya bi akrabamı ben çğırdım:)
    annecim ve babacım eve gelen baya yüklü telefon faturları benm yüzümden( merve ve zeyneple knuşmayınca duramıyorum ne yapayım)
    anne her şeyde bni haklı görrsün karşı tarfa hep beni savunursun ama çoğunda benim kışkırtmam ....

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    güzel itiraflar bunlar :D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Vayy ne cadısın kız sen öyle .hahaha

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    begendimm güzel ve tatlı itiraflarr hayalin dediği gibi az cadı deil misinn?

5. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    itiraflarinizdan dolayi bravo!

6. rainoffical

rainoffical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    queen Yasemin :)

yasemin asu bunu beğendi.
yaptım ama pişman değilim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Pişman Değilim

Cengiz Kurtoğlu - Pişman Değilim

Elveda Dedİm Her Sevgİlİye Kirginim Sadece DÜŞman DeĞİlİm ŞÖyle Bİr Bakinca DÖnÜp Mazİye İÇİm Buruk Ama PİŞman DeĞİlİm ŞÖyle Bİr Bakinca DÖnÜp Mazİye Kalbİm Buruk Ama PİŞman DeĞİlİm Kara Sevdaliydim Kİmle Olduysam İnkar Edecek Bİr İnsan DeĞİlİm Mutlaka Hakliydim Kİmİ Kirdiysam İÇİm Buruk Ama PİŞman DeĞİlİm YaŞadiĞim Onca Sevda İÇİnde Utancimda Olur ÖvÜndÜĞÜmde Şİmdİ O GÜnlerİ DÜŞÜndÜĞÜmde...
  2. Hakan Peker - Pişman Değilim

Hakan Peker - Pişman Değilim

Yok bir daha ne yeminlerine ne sözlerine inanmam, Zor bir daha ne gülüşlerine ne gözlerine bakamam Aaahh ahlarım hiç bitmez bu gidişle Gidiyor benden giden sen üzülme Yok olup herşey biter mi bir anda Acılar hep bana kalsın sen ağlama Ahhh biliyorum sakın susma başkası var yanında.. NAKARAT (X2) Acımıyorum geçen zamana Pişman değilim yaşadıklarıma Yaşamam gerekiyormuş Her defasında yana yana
  3. Artık seni sevdiğime pişman değilim

Artık seni sevdiğime pişman değilim

sevdiğime yazılar En güzel beraberlik seninle olmak diyorum, nasıl en korkunç yalnızlık sensiz olmaksa... Biraz önce buradaydın, aradan geçen zaman henüz kokunu bile dağıtamadı. Oturduğun koltukta ağırlığının izi duruyor. Dokunduğun her yerde sıcaklığın var, baktığın her şeyde aydınlığın. Gittin mi? Ben şimdi yalnız mıyım? Duvarlar üzerine yıkılıyor, yüzümde parçalanıyor aynalar, resim...
  4. Bebeğim kabız değil kızlar ama kakasını yaparkene çok zorlanıyor yahu ne yapayım

Bebeğim kabız değil kızlar ama kakasını yaparkene çok zorlanıyor yahu ne yapayım

Kızlar bebeğimin aslında kakasında sorun yok yani kıvamına bakarak diyorum ama kakasını zor yapıyor bana ne tavsiye edersiniz kızlar ? Teşekkür ediyorum.
  5. dövme yaptırdım ama pişmanım :(

dövme yaptırdım ama pişmanım :(

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var dövme yaptırdım ama pişmanım derim resmen soyuluyor görüntüden de memnun değilim çizim dağınık duruyor napabilirim :(((

Sayfayı Paylaş