gebe
  1. yaqmurcuk

yaqmurcuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yaqmur'un her zaman ki manyaklıkları

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında yaqmurcuk tarafından paylaşıldı.

-Bir gün annemlerle lüx bir bar lokanta karışık yere gittik(ankara da oturanlar bilir adı baran center) neyse tabii ben sıkıldım milletfasıl dinlio bende mal mal bakıyorum...Sonra anneme ben tuvalete gidiyorum dedim gittim...O tarafta da pop müzik çalıyor..Tabii tuvalettede kimse yok...Bende başladım hoplayıp zıplayıp dans etmeye :26::26: bayagı bi geçmiş ama gelen giden yok en sonunda bi kadın geldi kapı açılmadan önce farkeetim ama başka bi yere gidiyor sandım :hula:...Kapı açılınca kadın şaşırdı ben nasıl dans ediyorum ama...Sonra utancımdan geri gittim:ang:... -(O akşamdan bir anı daha...)Annemler kafaları çektiler yine fasıl dinleyip söylüyolar o aradada ben meyve suyu içim yemek yiyodum sonra meyve suyum bitiyoduki annem sende söyle dedi ben de söyledim bi bakmışıkmki gaza geldim gaza gelincede meyve suyumun bittigini farkettim garsonu çağırdım bana bi kokteyl meyve suyu çek abii dedim(sanki ben sorhoş oldum)neyse öyle böyle derkende gece kendimi yatakta buldum sonra fasıldan şarkılar söylemeye başladım gecenin bi yarısı :D; :handanca::raila:

Yaqmur'un her zaman ki manyaklıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her zaman yaptığın gibi!

Her zaman yaptığın gibi!

İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her zaman yaptığın gibi yine gidebilirsin... Ben cümlelerimi sensizde kurarım..Bak sensiz sabahada kalkabiliyorum ne güzel..Yine ötüyor kuşlar ne kadar güzel melodileri..Unuttum mu ki çoktan senin sesini... İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her...
  2. Her Daim Geç Zaman

Her Daim Geç Zaman

Bir rüya gördüm sanki…Çok uzak bir ülkenin kış mevsimi yaşayan bir deniz kıyısında minik bir evde oturuyorum.Hayat geç kalmış bir bakışlı suratıma haykırıyor içindeki sisleri.Derin bir yalnızlık hissi hakim havada.Ağır bir kasırgadan yeni çıkmış derecede esaret halinde hissediyorum kendimi,içimdeki bedenimi.Duvarlarıma çarpan koyu mavi dalgalar bana çok kızgın.Geri çekercesine...
  3. Geçmiş Zaman Olur Ki..

Geçmiş Zaman Olur Ki..

hulusi kentmen Necdet Tosun ALINTIDIR.... Şemsi İnkaya Cem Karaca Hulusi Kentmen Aykut Oray Perran Kutman Müjdat Gezen Nejat Uygur Kemal Sunal alıntıdır....
  4. Gülümse Kaderine Her zaman

Gülümse Kaderine Her zaman

Gülümse, Sorunlarının arasından gülümse hayata... Güneşin ilk önce kendine doğduğunu asla unutma ! Önce kendine doğ gülümse hayata... Basit görme gülümsemeyi o kadar değişik şeyler getirirki sana, şaşarsın ! Gülümse hayata, sorunun ne ise, bir insana gülümsemeyle çok şeyin değişeceğini unutma. Gülmeninde bir nevi ibadet olduğunu unutma ! Gülümse Hayata ! YouTube - Girl sells napkin

Sayfayı Paylaş