gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

yar..gidiyor musun..? git--me

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] yar..gidiyor musun..?
    g
    i
    t
    m
    e

...

oysa öyle çok alışmıştım ki...farketmiyor musun...kokun iliğime işlemiş..GiTMe...

Yar gidiyor musun?
    GiTMe...içimde bir korku var...

bu ayrılık değil demen neye gebe?ne gelecek bu kara günlerin ardından..?güneşli günler mi...hayır..!yağmur,çamur,sel bundan sonrası..!ayrılık değil deme...
    GiTMe...ayrılık olur bir adım sonrası...

Biliyor musun?
    Böyle baslar ayrılıklar ...

yar..gidiyor musun..?GiTMe...

bu sefer duy feryatlarımı..arkanı dönüp rüzgarlar estirme...bir adım daha atarsan kötü olacak sonum...yitme...

Gel biraz; kokunu bırak,
    Baharımı al; soguktur oralar ...

hadi vazgeç bu deli sevdandan..!üşürsün,kırılırsın...kokun benden başkasına yaramaz aldanırsın..ağlatılırsın..GiTMe...

düşme düşümden..ezme yüreğimi..GiTMe...

Aglıyor musun?
    Aglama; hayırlar ugurlar ...

gidiyorsun...bana arkanı döndün yar..!bana sırtını dönüp bir adım daha atabildin..!!yıkılmadın hem de..dağlar gibiydin..geçip gidebildin..gözlerime bakarken benden vazgeçebildin...yolun açık olsun..uğurlar olsun..

Gurbete giden döner mi dönmez mi
    Belli degil bilirim
    Ben bir karaagaç gölgesi buldum
    Cebimde ümitlerim...

gittin...dağlar gibiydin..altında kaldı sevdam..karanlıkta kaldım...

ümitlerimi rafa kaldırdım..sevinçlerim yok artık..sen gelene kadar güneş yok..

gölgendeyim...

yar..gidiyor musun..?
    g
    i
    t
    m
    e

aLıntıdır..</I>

yar..gidiyor musun..? git--me konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Elveda Deyİpte Sevgİlİm Bana Sen Bu Dİyarlardan Gİdİyor Musun Kalbİme GÖmdÜĞÜm Kara Sevdani Çikarip Almadan Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha Karanlik Denİzler Mehtapsiz Sular Bulanik Herkes Uykularda Bense Uyanik Benİ Uyutmadan Gİdİyor Musun BÖyle Bİr Aciya AliŞamam Kİ Hasretle Dost Olup BariŞamam Kİ BaŞka Sevgİlere KariŞamam Kİ Benİ Feda Edİp Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha...
  2. Gidiyor musun Sevdiğim??

Gidiyor musun Sevdiğim??

Git Yada Gidiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Murat Boz Eurovisiona Gidiyor mu ?

Murat Boz Eurovisiona Gidiyor mu ?

murat boz eurovision murat boz haberleri eurovision 2012 temsilcimiz eurovision 2012 kim katılacak kim gidecek ile ilgili bilgiler burada melekler. Eurovision 2012 yine milli meselemiz olmaya başladı melekler :) Bu sene bildiğiniz üzere bir eurovision komitesi kuruldu ve adaylar belirlendi. Atiye mi, Hande Yener mi, Murat Boz mu, Şebnem Ferah mı , Duman mı derken ülke 5'e bölündü desek...

Sayfayı Paylaş