gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yara bende .....(sıla)

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Sıla'nın harika şarkısı .... [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    süper olmuş cnm

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Sarki zaten Süper , birde böyle güzel bir calisma yapilinca, ortaya Harika birsey cikmis :)

Sgl cnm Paylasim icin :)

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    sılanın şarkıları hep vuruyor zaten taaaa yüreğimden

Yara bende .....(sıla) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz Beni Yar

Yaz Beni Yar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sıla - Unut Beni

Sıla - Unut Beni

sıla unut beni seni çok sevmiştin sana değer vermiştim ama sen benim kalbimi kırdın tatlım şimdi pişmansın belli beni seviyormuşsun tabi tabi beni sevmediğini söle yeter artık söle beni bırak artık beni anla artık yeter artık git ne olur
  3. Duman - Al beni yar

Duman - Al beni yar

duman al beni yar duman al beni yar video Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde Güneşi hiç göremeden Oynadığımız bir oyundu Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım artık hep aynı varoluşlardan Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan Aldatmadan aldatılışlardan Hiç almadan hep vermelerden...
  4. Emrah - Yara Benim

Emrah - Yara Benim

Yara benim, yara benim Bitmeyen şu yara benim El giyinir beyazları Yaş içinde kara benim El giyinir beyazları Yaş içinde kara benim Bitmez oldu, bitmez oldu Yar çileler bitmez oldu Sen gittiğin günden beri Yar bu yüzüm gülmez oldu Bitmez oldu, bitmez oldu Yar çileler bitmez oldu Sen gittiğin günden beri Yar bu yüzüm gülmez oldu Dağlar benim, aay dağlar benim Dolar gözüm, ağlar benim El...
  5. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş