gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Yarabbim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen gönülsün Durdur geçen zamanı kulların gülsün
    Bütün saatler dursun
    Dert rüzgarları sussun
    Aşk güneşi bahtıma gülerek doğsun

Şimdi aşk zamanıdır aşk ömrün baharıdır
    Bırak sarhoş olalım meyler aşk şarabıdır
    Şimdi aşk zamanıdır aşk ömrün baharıdır
    Bırak sarhoş olalım içtiğim aşk şarabıdır

Mevsim bahar olunca aşk gönüle dolunca
    Sevenler kavuşunca yaşamak ne güzel

Senden uzak yaşamak inan yaşamak değil
    Aşkı anlatan hiçbir söz tamam değil
    Bazı duygular var ki kelimelere sığmaz
    Sevenler anlar ancak sevmeyen değil

Yarabbim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Beni De Gör Yarabbim

Gökhan Özen - Beni De Gör Yarabbim

Kaderim sevdama kör kuyu kazmış Çıkamaz içinden, kimse çıkamaz Ne bilirdim senle ayrılık varmış Hiç bir aşk gönlüme derman olamaz. Gittiğin gün nasıl yandım Buna nasıl dayandım Serseri oldum peşinde Sokağında dolandım Beni de gör yarabbim Gör de bak ne haldeyim Bir vefasız kulunda dertteyim,kederdeyim Çok sevdim kederdeyim Seni canım sandım kalbime kattım En büyük hatayı ben...
  2. Yıldız Tilbe - Yarabbim

Yıldız Tilbe - Yarabbim

Uslandım değiştim inan bitti O çılgın, o serseri kız gitti Hasretinle (yokluğunla) büyüdü gönül İnadım beni terketti Sana gördüğün renkler yetmiyor Bunu bilirim Bana gözlerin yeterdi Işığıydı (yeşiliydi) cennetin Sen hep aynısın Hep aynı, gem tutmuyor yüreğim Kaygısız deli Ayak seslerin hani Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsin Sen kurtar Yarabbim Yanıyorum ateşlerde...
  3. Orhan Gencebay - Yarabbim

Orhan Gencebay - Yarabbim

Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen görürsün Durdur geçen zamanı kulların gülsün Bütün saatler dursun Dert rüzgarları sussun Aşk güneşi bahtıma gülerek doğsun Şimdi aşk zamanıdır Aşk ömrün baharıdır Bırak sarhoş olalım Meyler aşk şarabıdır İçtiğim aşk şarabıdır Mevsim bahar olunca Aşk gönüle dolunca Sevenler kavuşunca Yaşamak ne güzel Senden uzak yaşamak İnan yaşamak değil Aşkı anlatan...
  4. bu gunleridemi gorecektik yarabbim.......

bu gunleridemi gorecektik yarabbim.......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Affet Beni Yarabbim

Affet Beni Yarabbim

affet beni yarabbim affet beni yarabbi Affet beni yüreğim... Açtırdım kapılarını seni sevmeyene,derinlerdeki güzellikleri görmeyene...Sevgisizliklerine hapsettim seni... Affet beni gözlerim... Sana bakmayan gözlerin esiri etti.Gülerken saçtığın ışığını zindana çevirdim... Affet beni dizlerim... Gelmez yarin yolunda beklettim.Ayakta durmaya dermansız ettim. Affet beni kollarım... Seni...

Sayfayı Paylaş