gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yaralarım Gocunuyor

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

aşk, duygu yüklü yazılar, sevgi cümleleri, karışık şiirler, hüzünlü aşk dolu hikayeler burada
    Bakalım beğencekmisiniz hanımlar [​IMG]

Aşka düştük. Aşık olduk. Yandık yandık kavrulduk. Bir zaman geldi. Söndük. Bitti aşk. Belki de artık çok geç. Geçti bizden. Şimdi umutsuzluk zamanı. Benim için her şeyi bittiği yer tam da burası. Artık aşık olmam ben. Başkasını, birisini, adı ne olursa olsun, kim olursa olsun, kimseyi sevemem ben. Yaş ile mi alakalı bu yoksa acı tecrübelerle mi..Bilmem ki.Neydi beni bu kadar umutsuzlaştıran. Ve neydi bende bu kadar yara açan ?

Şimdi en acınası haldeyim. Bir kadının olabileceği en acınacak durumda..Ne yazık..İnsan nereye giderse gitsin kendisini de yanında götürüyor..Kalbini de,aklını da..
    Bi yerde aşktan konu açılıyor, ben susuyorum. Birisi sevgilisine sarılıyor, ben susuyorum. Gözlerimi kaçırıyorum sevgililerden. Kıskandığımdan değil. Öyle anlamayın. Üzüldüğümden..
    Aklıma geliyor yaşamışlıklarım. Yaşanmışlıklarım. Kalp kırıklıklarım. Hayallerim, umutlarım ve aşkım..
    Of bu yaralar geçmiyor ki. Gocunuyor sürekli. Umutsuzluk hele..
    Zerre kadar umudum yok yarınlar için. Kadınca umutlar bitti. Kadınca duygular da..Bir kadının bi erkekten bekleyeceği ne varsa artık. Benim beklentim dahilinde değil hiçbiri. Artık ne yâr olurum ben ne de bahtiyâr​

Yaralarım Gocunuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlişme Yaralarıma!...

İlişme Yaralarıma!...

Hüznü yandı bugün gözlerimin... feri söndü... seni aramak her bir sevda kokan satırlar da.... ve her seferinde eli boş dönmek kapıda beni bekleyen bir sevdaya.... hani en çok kanatan canım!.... o gözlerimde seni arayan çocuk bakışlı sevdaya 'yine gelmedi' demekti ya boşver git!..sen hiç olmamışsın ki aslında... yaşanılanları koca bir yalan edip.... kapıları ardıma kadar kapa da git...
  2. Aşk yaralar.... öldürmez ....

Aşk yaralar.... öldürmez ....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dokunma Yaralarıma

Dokunma Yaralarıma

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bizi yaratan Rabbimizin yolu

Bizi yaratan Rabbimizin yolu

Ne güzeldir bizi taratan Rabbimizin yolu Allah bizi onun yolunda gidenlerden eylesin inşallah... ALLAH-u Zülcelal ayet-i kerimede şöyle buyurmuştur: "Bize itaat uğrunda mücadele edenlere gelince; muhakkak biz onları bize gelen yollarımıza ulaştırırız. Şüphesiz ALLAH, iyilik sahipleri ile beraberdir." (Ankebut; 69) Evliyalar, ALLAH-u Zülcelal'e itaat uğrunda hep mücadele halinde...
  5. Yarana Bak İyileş.

Yarana Bak İyileş.

Yaranıza bakın, acınız azalsın! Evet yanlış okumadınız hanımlar bakın yaranıza hemen iyileşin.. Bir dahaki sefere aşı olmak için doktora gittiğinizde gözünüzü kapamak yerine iğnenin ucuna bakın. Çünkü yaraya bakmak ağrınızı azaltıyor! İngiliz bilim adamları birkaç yıl önce bir grup kişinin lazer ile ufak bir hasar yaratılan ellerine baktıklarında daha az ağrı hissettiklerini kaydetmişti....

Sayfayı Paylaş