Yaralarım Gocunuyor

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Yaralarım Gocunuyor
aşk, duygu yüklü yazılar, sevgi cümleleri, karışık şiirler, hüzünlü aşk dolu hikayeler burada

Bakalım beğencekmisiniz hanımlar
kalp-1bb.jpg

Aşka düştük. Aşık olduk. Yandık yandık kavrulduk. Bir zaman geldi. Söndük. Bitti aşk. Belki de artık çok geç. Geçti bizden. Şimdi umutsuzluk zamanı. Benim için her şeyi bittiği yer tam da burası. Artık aşık olmam ben. Başkasını, birisini, adı ne olursa olsun, kim olursa olsun, kimseyi sevemem ben. Yaş ile mi alakalı bu yoksa acı tecrübelerle mi..Bilmem ki.Neydi beni bu kadar umutsuzlaştıran. Ve neydi bende bu kadar yara açan ?

Şimdi en acınası haldeyim. Bir kadının olabileceği en acınacak durumda..Ne yazık..İnsan nereye giderse gitsin kendisini de yanında götürüyor..Kalbini de,aklını da..
Bi yerde aşktan konu açılıyor, ben susuyorum. Birisi sevgilisine sarılıyor, ben susuyorum. Gözlerimi kaçırıyorum sevgililerden. Kıskandığımdan değil. Öyle anlamayın. Üzüldüğümden..
Aklıma geliyor yaşamışlıklarım. Yaşanmışlıklarım. Kalp kırıklıklarım. Hayallerim, umutlarım ve aşkım..
Of bu yaralar geçmiyor ki. Gocunuyor sürekli. Umutsuzluk hele..
Zerre kadar umudum yok yarınlar için. Kadınca umutlar bitti. Kadınca duygular da..Bir kadının bi erkekten bekleyeceği ne varsa artık. Benim beklentim dahilinde değil hiçbiri. Artık ne yâr olurum ben ne de bahtiyâr​

Geri