gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yarali Kalbim...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Can veriyor yalnızlıklar içinde yaralı kalbim,
    TÜkendim derman bulamadı lokman hekim,
    Bu dÜnyada bir tek yaşadığım acı ile hÜzÜn,
    Yaşamak için ne takatim kaldı ne de gÜcÜm.

-
    Alev yağmuru yağıyor gibi çıplak bedenime,
    O alevler yayılır, ruhumdan zavallı kalbime,
    Sevgisizlikten o dudakları çatlamış kalbime,
    Su yerine ateşler saldın, yanan bu kalbime.

Taştan serttir buzdan daha soğuktur kalbin,
    Aşktan sevgiden yana olmadı ki hiç nasibim,
    Yıllar yılı iyileşmedi hiç bu yaraları kalbimin,
    Bir kabus oldu bu hayat, seni tanıdığım gÜn.

Yarali Kalbim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp

Kalp

Ne Bilmeli ? Kalbiniz , kas yapıdır. Bir yumruğunuz büyüklüğünde ve yaklaşık 400 gram ağırlığındadır. Kalbiniz; Akciğerlerinize ve vücudunuzun diğer bütün bölümlerine kan pompalar. Kalbiniz, üç tabakadan oluşmuştur. En kalın tabaka myokard adını alır. Myocardın yüzeyini saran tabaka perikarddır. Myokardın iç kısmında yer alan ince tabaka endokarddır. Normal bir kalp dört odacıktan oluşur. Bir...
  2. yarali güvercinim

yarali güvercinim

slm umarim benide aranıza alirsiniz 21 yasindayim bir cocugum var yurt dişindayim sizleri yakindan tanimak isterim
  3. Üsküdarda patlama, 3 yarali

Üsküdarda patlama, 3 yarali

Üsküdar'da doğalgaz patlaması 03 Aralık 2008 Çarşamba 09:36 Eşatpaşa Mahallesi Nergis Sokak'taki 3 katlı apartmanın 2. katında, gece doğalgaz patlaması oldu. Üsküdar'da bir apartman dairesinde meydana gelen doğalgaz patlamasında 3 kişi hafif yaralandı. Patlama sırasında evde uyuyan Cengiz Yurdagül hafif şekilde yaralandı, eşi Şerife ile kızları Buket ve Burcu Yurdagül yara almadan...
  4. Kalbim

Kalbim

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi... ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum; cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor beni,bilmiyorum ve bilmiyorum,o bunlardan haberdar mı ? onun için ey dostum !insanları pencerelerden seyret. içlerine girme. cesaretin...

Sayfayı Paylaş