gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Yaralısın

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzel anlamlı şiirler benimde ilgim var çok seviyorum ama sadece okumayı . keşke yazmak gibi bi yeteneimde olsa.paylaşım için tşkler emeğine sağlık...

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    emegıne saglık canım

Yaralısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zakkum - Yaralısın

Zakkum - Yaralısın

yalnizsin, kuslara hasret bir korkuluk gibi unutulacaksin, hic okunmamis eski bir kitap gibi yorgunsun, artik murekkep tutmaz bir defter gibi yikilacaksin, yirtip atilan son bir mektup gibi yaralisin ve yarali kalacaksin geceleri yataginda yarana sarilacaksin yalnizsin, yapraklarin orttugu eski bir sokak gibi kuskunsun, baliklarini kiyiya vuran bir okyanus gibi yagmursuzsun, hikayesi eksik...
  2. Davut Güloğlu - Yaralı Yürek Yaralı

Davut Güloğlu - Yaralı Yürek Yaralı

Sen benim gönlümde sönmeyen yangınım Dilimden düşmeyen şarkımsın Geçse de aylar yıllar unutmadım Seni çok ,özledim AŞKIMSIN Seni, seni sevdim seveli Aşkından oldum deli Sana gönül verdim vereli SEVGİLİM Yalan değil sevdam yalan değil Ölsem de vazgeçemem bunu böyle bil Yaralı bu yürek yaralı Bin bir yerinden yaralı Ayrıldık ayrılalı YARALIYIM YARALI
  3. Ebru Gündeş - Herkes Yaralı

Ebru Gündeş - Herkes Yaralı

Ne zaman canın yansa bu kadar derinden Sanırsın mümkün değil bi daha üzülmem Ne inat,ne dayanıklı gözükara yürek Acıyor aynı yerden her şeye rağmen Ne akıl kâr ediyor ne fikir o sırada Biliyorsun geçiyor zamanla ama ne fayda Yaralı tepeden tırnağa herkez yaralı Alışılmıyor acıya yok kaidesi Kuralı kanayıp ne kadar tutabilirsin gül uğruna dikeni Ne gelen anladı ne giden olanı biteni...
  4. balonlar patladı 51 yaralı

balonlar patladı 51 yaralı

Konya’da, Sincap Marketler Zinciri’nin Selçuklu İlçesi’ndeki açılış töreninde çoğu çocuk 51 kişi patlayan balonlardan yaralandı. BALONLAR PATLADI ÇOCUKLAR YANDI Patlama animasyon ekibinden bir görevlinin balonları havaya uçurmak için etrafına çocukları topladığı sırada meydana geldi. Geri sayım yapılırken balonlardan biri infilak etti. Zincirleme olarak diğer balonlar da patlayınca kalabalık...

Sayfayı Paylaş