gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

yaramaz oğlum yine yaptı yapacağını

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar çok fena benim oğlum yaa dün senin kafana vurucam dedi dedi bende dur yapma falan derken bir vurdu aslında pek tırnağı yoktu ama alnımı cizdi çok kötü oldum bir görseniz uzun bir derin çizik var kan topladı gören ne oldu diyor bende kedi tırmaladı diyorum ne kedisi diyorlar bu yaramaz kedim diyorum :piha:

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım...

3. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :):)

Cok fenalar ya :)

Allah gelmis gecmis etsin :)

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  6. zamanew

zamanew Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    normaldir canım benim oğlum 7 aylık ama saçımı başımı yoluyo

yaramaz oğlum yine yaptı yapacağını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Ne Yemek Yaptınız/Yapacaksınız?

Bugün Ne Yemek Yaptınız/Yapacaksınız?

yarin ne yemek yapsam yarın ne yemek yapsam yapabilirim bugün yapabilirim bugun Eveeeettt Melekler, kadınların en büyük dertlerinden biri hakkında bu konuyu açıyorum. Bugün ne yemek yaptınız? Ya da erken saatlerde bakıyorsanız eğer, ne yemek yapacaksınız?
  2. Yapı Kredi miras danışmanlığı yapacak

Yapı Kredi miras danışmanlığı yapacak

Yapı Kredi Private Banking, müşterilerine nisan ayından itibaren miras danışmanlığı yapacak. Yapı Kredi, miras dağılımı ve varlık yönetilmesi konularında müşterilerinin hizmet almasını sağlayacak. Yapı Kredi Private Banking vergi, portföy ve yatırım danışmanlığından sonra müşterilerine miras danışmanlığı hizmeti de vermeye başlayacak. Yurt dışında çok yaygın olan Türkiye'de ise bir banka...
  3. Mehmet Ali Erbil canlı yayında yine yaptı yapacağını

Mehmet Ali Erbil canlı yayında yine yaptı yapacağını

mehmet ali erbil, canlı yayın gafları, sözleri, ebru şancı, programı, Mehmet Ali Erbil, canlı yayında yaptığı gaflar ve söylediği sözlerle sürekli herkesi şaşırtan isimlerin başında geliyor :) Bakın yine canl ıyayında ne yapmış Melek'lerim:) 'Senin kayısını yerim' Mehmet Ali Erbil yine yaptı yapacağını... Canlı yayında Ebru Şancı'ya öyle bir söz söyledi ki.... Geçtiğimiz günlerde...
  4. Lady Gaga Yine Yaptı Yapacağını....

Lady Gaga Yine Yaptı Yapacağını....

Lady Gaga Haberi Lady Gaga Konserinde Esrar İçti Olaylı haberlerini paylaştığımız Lady Gaga deyim yerindeyse yine yaptı yapacağınız meleklerim...Etli elbise ,yazın ortasında koskocaman kürk giymenin ardından şimdide konserinde esar içti....Bakalım haberimizin detaylarına.... Lady Gaga konserde esrar içti Lady Gaga, sıradışı hareketlerine bir yenisini daha ekledi. Lady Gaga,...
  5. Mehmet Ali Erbil Yine Yaptı Yapacağını!

Mehmet Ali Erbil Yine Yaptı Yapacağını!

mehmet ali erbil küfür, mehmet ali erbil haberleri, mehmet ali erbil eyvah düşüyorum Sevgili melekler, şov dünyasının tartışmasız en sevilen isimlerinden biri olan Mehmet Ali Erbil yine yaptı yapacağını. Daha önceki programında, programda görev alan bir figüranın pantolonunu indirerek uzun süre basında yer alan ERbil, bu kez de ağzından küfür kaçırdı. Bayan yarışmacıyla sohbet ederken...

Sayfayı Paylaş