Yaramaz veletim arda

Cevap: Yaramaz veletim arda

Sağolun canlarım allah razı olsun.cümlemize.

Ayrıca sütlü çikolatam benim oğlum kağıttan hoşlanmaz:D:DTerliği popoya yiyince artık duvar nedir bilmez oldu:D:D

Cevap: Yaramaz veletim arda

Ay Alemsin Giz :D:D:D

tabi oda bi yöntem helede biz türk bayanlari icin Oklava 1 . Terlik 2. :D:D

Ama yinede ben Kaba kuvvetsiz denemekten yanayim.. :D:D:D

bunlar isin sakasi tabikide. Her cocuk gibi senin Yavrunda. deneye deneye ögrenecek . iyiyi kötüyü. yanlisi dogruyu :)

Allah agzinizin tadini bozmasin Canim benim :)

Boş verrrrrrrr.bir deterjana ve bir beze bakar.:temizlik:Nasıl olsa temizlenir.O an Arda kim bilir nasıl mutlulukla yapıyordur o işi.Her anı doya doya yaşa kuzucuğunla, sana sonradan iş bile çıksa.Hatta yaptığı resimleri fotoğrafla derim.Anı olur:annem:

Ay Alemsin Giz :D:D:D

tabi oda bi yöntem helede biz türk bayanlari icin Oklava 1 . Terlik 2. :D:D

Ama yinede ben Kaba kuvvetsiz denemekten yanayim.. :D:D:D

bunlar isin sakasi tabikide. Her cocuk gibi senin Yavrunda. deneye deneye ögrenecek . iyiyi kötüyü. yanlisi dogruyu :)

Allah agzinizin tadini bozmasin Canim benim :)

Aynen ölee canım yapa yap öğrencek herşeyi:)

Rabbim cümlemizin tadını bozmasın..:):)sağoll:)

Boş verrrrrrrr.bir deterjana ve bir beze bakar.:temizlik:Nasıl olsa temizlenir.O an Arda kim bilir nasıl mutlulukla yapıyordur o işi.Her anı doya doya yaşa kuzucuğunla, sana sonradan iş bile çıksa.Hatta yaptığı resimleri fotoğrafla derim.Anı olur:annem:

Hemde ne mutlu oluyor mutluluktan çığlık atar benim deli fişeğim:DAslında iyi fikir bu resim olayı:)Aynen dediğin gibi doya doya yaşamalı kuzucuğumla:)sağolll

Geri