gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yararlı Egzersizler

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yararlı egzersizler en yararlı egzersizler Baş ve boyun egzersizlerinde; önce başınızı sağa doğru, mümkün olduğunca döndürünüz.
    Daha sonra, çeneniz tavana bakana kadar başınızı yukarıya yavaş yavaş kaldırınız.

Daha sonra, yavaş yavaş çenenizi göğsünüze değdirmeye çalışınız.

Son olarak, başınızı kulağınız omzunuza değecekmiş gibi, sağa ve sola yatırmaya çalışınız.

Aynı hareketleri, kendinizi yormadan sahah ve akşam , her seferinde artırarak yineleyiniz.

Yararlı Egzersizler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Egzersiz

Egzersiz

Yüzme deyince hemen aklınıza olimpik bir havuzda yüzen profosyonel yüzücüler gelmesin. Uygun bir çalışma programı ve bazı temel teknikleri öğrenerek vücut dayanıklılığınızı kaslarınızın kuvvetini ve esnekliğini arttırabilirsiniz Avantajları: * Dayanıklılık ve esnekliğinizi geliştirir. * Adelelerinizi geliştirir ve denge sağlar. Birçok profesyonel ve amatör sporcusu egzersizleri yaparlar. *...
  2. Yararlı Bakteriler

Yararlı Bakteriler

Bakteri ismini duydugunuzda akliniza nasil bir canli türü geliyor? Elbette birçogumuzun aklina bu isim duyuldugunda mikroplar, hastaliklar ve uzak durulmasi gerekilen küçük yaratiklar gelmektedir. Ancak bunun yaninda yine birçogumuz hergün mutfagimizi, banyomuzu sterilize etmek için ugrasirken yok ettigimiz milyonlarca bakteri türünün hayatimizdaki olmazsa olmaz dedirtecek faydali...
  3. Yararlı bakteriler

Yararlı bakteriler

YARARLI BAKTERILER Bakteri ismini duydugunuzda akliniza nasil bir canli türü geliyor? Elbette birçogumuzun aklina bu isim duyuldugunda mikroplar, hastaliklar ve uzak durulmasi gerekilen küçük yaratiklar gelmektedir. Ancak bunun yaninda yine birçogumuz hergün mutfagimizi, banyomuzu sterilize etmek için ugrasirken yok ettigimiz milyonlarca bakteri türünün hayatimizdaki olmazsa olmaz dedirtecek...
  4. Yararlı bilgiler

Yararlı bilgiler

Mutfak eşyalarının üzerindeki etiket izlerini yok etmek için, üzerlerine mobilya cilası serpip yumuşak bir bezle silin Fırınınıza sinmiş kötü yemek kokuları için; yemek yapmadan önce fırınınızın ortasına yarısı sirke yarısı su ile doldurulmuş bir tava koyun. Fırınınızı birkaç dakika için ısıtın daha sonra soğumaya bırakın. Gömlek yakalarındaki kirleri gidermek için, gömleği makineye atmadan...
  5. Pilates Yararlı

Pilates Yararlı

stimol kullananlar benim duruşum kesinlikle düzeldi, çok kilo vermedim ama toparladım diyebilirim belki biraz daha vakit ayırırsam kilo da veririm ;) yalnız, spor salonunda koşu yaparken değil de özellikle pilateste bütün kaslarımın çalıştığını hissettim. ilk 2 gün benim için cehennem azabıydı. Veznedar olduğum için tüm gün oturmak genç kızlık halerimi almış götürmüş. resmen hımbıllaşmışım...

Sayfayı Paylaş