gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yararlı Faydalı Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kısa Yararlı Sözler Yararlı Faydalı Sözler

Merhaba Sevgili Melek'ler ve faydalı sözler isteyen tüm misafirler, bu yazımızda sizler için yararlı faydalı güzel sözleri paylaşıma açıyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz.

İnsanların başına ne geldiği değil,O durumda ne yaptıkları önemli.

Ne kadar küçük dilimlersen dilimle,Her işin iki yüzü var.

Olmak istediğim insan olabilmem çok zaman alıyor.

Karşılık vermek düşünmekten çok daha basit.

Sevdiklerinle iyi ayrılman gerek.Bittim’’ dediğin andan itibaren, daha pilinin bitmesine çok var.

Sen tepkilerini kontrol edemezsen,Tepkilerin hayatını kontrol eder.

Kahraman dediğimiz insanlar bir şey yapılması gerektiğinde Yapılması gerekeni Şartlar ne olursa olsun yapanlardır.

Şartlar ve olaylar, Kim olduğumuzu etkilemiş olabilir, Ama ne olduğumuzdan kendimiz sorumluyuz.

İki kişinin darıldıktan sonra, birbirlerinin ayıplarını ortaya çıkarması, münafıklık alametidir.

Aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz

Aşk köprü kurmaktır İnsanlar köprü kuracaklarına duvar ördükleri için yalnız kalırlar

Arkadaşlık ağaca benzer, kurudu mu bir daha yeşermez

Medeniyet yolunda başarı, yenileşmeye bağlıdır

Karanlıkta duruyorum aşk vurmasın yüzüme, dokunmasın bana kimse,kimse ulaşmasın artık tenimin incinen yerlerine

Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

İnsanlardaki önyargıyı parçalamak,benim atomu parçalamamdan çok daha zor

Konuştum sıkıntı çektim, sustum rahat ettim

Yalnız yaptıklarımızdan değil, yapmadıklarımızdan da sorumluyuz

Gerçeği aramak onu elde etmekten daha kıymetlidir

Ne olursa olsun hayatını durdurma!Durup hayata bakmaya başladığın zaman yaşamak zordur

Gerçek arkadaş:Bendeki iyi yönleri bulandır

Sanat;Gerçekleri tanımamıza yardımcı olan bir yalandır

İstemek,istiyorum demek değil,harekete geçmektir

Düşmanın zayıf noktalarını hedef alırsanız ilerlerken direnişle karşılaşmazsınızDüşmandan çabukçanız düşman takibinden kurtulursunuz”

İnsanın özgürlüğü, kendisine yapılanlara karşı takındığı tavırda gizlidir

Hiç kimse duymak istemeyen biri kadar sağır olamaz

Hayat,size verilmiş boş bir filmdirHer karesini mükemmel bir biçimde doldurmaya çalışın

Para her sey değildir. Mastercard ve Visa da vardır.

Su tasarrufu icin kiz arkadasinla beraber dus al

Her erkek evlenmelidir. Mutluluk hayattaki tek sey degildir.

Akrabalarımızı bize Tanrı verdi. Tanriya şükür arkadaslarımızı seçebiliyoruz.

Ogrendikce daha cok bilirsin, bildikce daha cok unutursun, unuttukca daha az bilirsin. O zaman ogrenmeye hic gerek yok

2 kişi münakaşa ediyorlarsa Bu birbirlerini sevmedikleri anlamına gelmez. Etmemeleri de sevdikleri anlamına gelmez.

Her problem kendi içinde bir fırsat saklar Ve problem fırsatın yanında cüce kalır.

Sevgiyi çabuk kaybediyorsun,Pişmanlığı uzun yıllar sürüyor…Farkında mıyız acaba

Kimseyi sizi sevmeye zorlayamazsınız Kendinizi sevilecek insan yapabilirsiniz, gerisini karşı tarafa bırakırsınız.

Güveni geliştirmek yıllar alıyor Yıkmak 1 dakika.

Hayatında nelere sahip olduğun değil, kiminle olduğun önemli.

Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mümkün, Ama sonrası için bir şeyler bilmek gerek.

Kendini en iyiyle kıyaslamak değil,Kendi en iyinle kıyaslamak sonuç getirir.

Yararlı Faydalı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve faydalı sözler

güzel ve faydalı sözler

faydalı sözler alimlerden anlamlı sözler ibni rüşd sözleri ömürle ilgili ömürle ilgili güzel Bulutlar ağlamasa yeşillikler nasıl güler? (Mevlana) Korkunç bir kurban bayramı olan kıyamet günü, inananlara bayram günüdür, öküzlere ölüm günü. (Mevlana) - Ana rahminden geldik pazara bir kefen aldık döndük mezara. (Yunus Emre) Bir Ömürde Kitap okumadan geçen iki gece Onuncu...
  2. Yararlı (Faydalı) Bitkiler

Yararlı (Faydalı) Bitkiler

böbrek kum dökme böbreğe faydalı bitkiler böbrek kumuna ne iyi gelir kum dökmeye ne iyi gelir dökmesine A ADAÇAYI: Mide ve bağırsak gazlarını giderir. Mide bulantısını keser. Hazım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Göğsü yumuşatır. Astım hastaları için yararlıdır. AHUDUDU: Kanı temizler, vücutta biriken zehirli maddelerin atılmasını sağlar. Terletir ve idrar söktürür. Kabızlığı...
  3. Pilates Yararlı

Pilates Yararlı

stimol kullananlar benim duruşum kesinlikle düzeldi, çok kilo vermedim ama toparladım diyebilirim belki biraz daha vakit ayırırsam kilo da veririm ;) yalnız, spor salonunda koşu yaparken değil de özellikle pilateste bütün kaslarımın çalıştığını hissettim. ilk 2 gün benim için cehennem azabıydı. Veznedar olduğum için tüm gün oturmak genç kızlık halerimi almış götürmüş. resmen hımbıllaşmışım...
  4. Yararlı Sözler

Yararlı Sözler

Yararlı Sözler arıyorum ben mümkünse yeni ve etkili Yararlı Sözler olsun kızlar şimdiden sağolun :)
  5. 2012 Yeni Yararlı Sözler

2012 Yeni Yararlı Sözler

2012 Yararlı Sözler kısa Yararlı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve yararlı sözler isteyen tüm misafilerimize yeni 2012 Yararlı Sözleri paylaşıyoruz :) Çocuklarla oyun oynadığında bırak onlar kazansın. Gülleri koklamaya zaman ayır. Yaşlan ama paslanma. Başka bir iş ayarlayıncaya kadar istifa etme. İnsanları banka hesaplarının büyüklüğüyle değil kalplerinin...

Sayfayı Paylaş