gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yarasa kol modelleri 2009

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yarasa kollu bluz modelleri kol modelleri yarasa kol bluz kalıbı
    Ayy işte benim sevdiğim model bu işte.Çok rahat duruyor hele bir de bol paça bir jean üzerine giyilince daha bir güzel oluyor.Son yıllar da gittikçe modası artmaya başladı.Siz de benim gibi bu modanın takipçisimisiniz.

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yarasa kol modelleri 2009

hepsi harikalar ama yaşıma sanırım bu daha uygun geldi bana

3. kıvrcık

kıvrcık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu siteden nasıl alışveriş yapabilirim acil yardım lütfen

Yarasa kol modelleri 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarasa kol ajurlu beyaz kazak modeli yapımıyla

Yarasa kol ajurlu beyaz kazak modeli yapımıyla

beyaz kazak modelleri yarasa kollu süveter yarasa kol kazak modelleri kol süveter Açıklama: bu bluz dört parçadan oluşuyor.iki adet ön ve arka için dikdörtgen parça. delik delik duran yerler. 3. parça yakadaki iki ters iki düz. son parçada etek ucundaki 2 ters 2 düz. ön ve arka kalın bir şişle haroşa örülmüş. kalın 12no şişe ve 6 no ya uygun ince iple haroşa örünce böyle bir model ortaya...
  2. Yarasa Kol Ajurlu Beyaz Kazak Modeli Yapımıyla

Yarasa Kol Ajurlu Beyaz Kazak Modeli Yapımıyla

ajurlu örgü modelleri ajurlu kazak modelleri örgü örnekleri yarasa kol kazak yarasa kol Açıklama: bu bluz dört parçadan oluşuyor.iki adet ön ve arka için dikdörtgen parça. delik delik duran yerler. 3. parça yakadaki iki ters iki düz. son parçada etek ucundaki 2 ters 2 düz. ön ve arka kalın bir şişle haroşa örülmüş. kalın 12no şişe ve 6 no ya uygun ince iple haroşa örünce böyle bir model...
  3. Yarasa kol nasıl yapılır

Yarasa kol nasıl yapılır

yarasa kol yapımı yarasa kollu bluz modelleri kollu bluz kol kazak yapımı nasıl örülür Öncelikle yarasa kol hırkalardan bi kaç örnek verelim :) Şimdi nasıl yapıldığına bakalım YAPILIŞI: 600 gram beyaz ip, 4 nolu ve 8 nolu şişler. ÖRGÜ TEKNİĞİ: 1 Yüz 1 ters lastik örgü + düz ajur tekniği. Ajur Örgü videosu aşağıda yayınlanmaktadır. ÖRGÜYE BAŞLAMASI: Kazağımıza 80 ilmekle lastik...
  4. Yarasa kol bluzler

Yarasa kol bluzler

yarasa kol nasıl yapılır yarasa kollu bluz dikimi kol abiye kollu bluz nasıl dikilir dikimi YARASA KOL BU SENE EN ÇOK SATILANLAR ARASINDA.. MODA DERGİLERİ DEFİLELERDE BU TARZI ÇOK GÖRDÜK .. GÖRMEYE DE DEVAM EDİCEZ GİBİ TERCİH EDİLEN BU TARZ BLUZLAR İŞ KADINLARININ GENCKIZLARIN VE EV HANIMLARININ TERCİHLERİ ...
  5. 2011 Yarasa Kol Modası

2011 Yarasa Kol Modası

yarasa kollu bluz modelleri yarasa kol bluz modelleri kol abiye kollu abiye tunik 2011 kış sezonunun trendeleri arasında yer alan triko kazaklar,gösterişli ve rahatlığı bakımından kullanıcısına alternatif seçenekler sunuyor.Bunların yanı sıra yarasa kollu modeller ise son zamanların en tercih edelinleri arasında yerini alıyor.Sizlere seçtiğim modelleri sunuyorum Melek'ler...

Sayfayı Paylaş