gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yarasal kol modası

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

yarasal kol modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 80'lerin modası yarasa kollar bu yılın son modası oldu

80'lerin modası yarasa kollar bu yılın son modası oldu

yarasa kol 80 lerde moda 80 lerin modası 80lerin modası ler El Örqüsü
  2. 2010 uzun kol modası

2010 uzun kol modası

Bu modellere bayılıyroum şahsen.Neden; çok rahat olması ve çok şık durması ister jeanla ister etekle herşeyle yakışıyor.2010 senesinin trendleri arasında olacaktır haberiniz olsun=)
  3. Karpuz kol modası geliyor

Karpuz kol modası geliyor

karpuz kol elbise modelleri karpuz kollu elbise modelleri kol kollu gelinlik Çok eski zamanların modası olan karpuz kol modası yeniden ve yeni haliyle geri geliyor:)Ben küçükken karpuz kollu bir çok elbisem vardı.Annem güzel güzel kumaşlar alır bana çeşit çeşit karpuz kollu kıyafetler dikerdi.Çok severdim.Şimdi olsa şimdi de giyerim:)Ama artık annem yaşlandı, bende büyüdüm artık:):):)Zaman...
  4. 2011 Yarasa Kol Modası

2011 Yarasa Kol Modası

yarasa kollu bluz modelleri yarasa kol bluz modelleri kol abiye kollu abiye tunik 2011 kış sezonunun trendeleri arasında yer alan triko kazaklar,gösterişli ve rahatlığı bakımından kullanıcısına alternatif seçenekler sunuyor.Bunların yanı sıra yarasa kollu modeller ise son zamanların en tercih edelinleri arasında yerini alıyor.Sizlere seçtiğim modelleri sunuyorum Melek'ler...
  5. Hayvan Figürlü Koltuk Modası

Hayvan Figürlü Koltuk Modası

dekorasyon, koltuklar, hayvan figürlü koltuk, modelleri burada hanımlar 2011'de ilginç bir trend olan hayvan figürlü aksesuarlar ve tekstiller yaşam alanlarımızı vahşi doğaya teslim ediyor... Hem modada hem de dekorasyonda 2011'in ikon trendi haline gelecek sevimli hayvan figürleri ve desenleri ile biraz fazla doğal olacağız gibi! Doğal hayatın huzuruna her fırsatta gönderme yapan...

Sayfayı Paylaş