gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yaratıcı banyo aynasına bakın meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ayna modelleri İlginç tasarımlar

bu tasarımcıları çok kıskanıyorum. Benim niye hiç aklıma gelmez böyle şeyler. bu ayna tasarımında çok ilginç buldum. Özellikle avm gibi yerlerde hem eğlenceli hemde hoş durur. Bir gün bir avm açarsam aklımda bulunsun:) Bir sürü dekoratif ayna modelleri var ama bu ayna hem modern hem espirili. Buyrun meleklerin ilginç banyo tasarımı;

Yaratıcı banyo aynasına bakın meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekoratif banyolar için yaratıcı öneriler

Dekoratif banyolar için yaratıcı öneriler

sabun keseleri dekoratif banyolar küçük keseler romantik banyolar koku keseleri Çekici kokuları, çarpıcı renk ve formlarıyla beğeni toplayan sabunlar banyoların en dekoratif unsurlarından. Siz de dilerseniz kurabiye kalıplarından sabunlara şirin şekiller verebilir, sabun parçalarını küçük keselere yerleştirerek banyonuzun mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Banyoda romantizm...
  2. Aynaya Bakınca

Aynaya Bakınca

Aynaya Bakınca Resûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz aynaya bakdıkları zaman, "Hulkumu ve huyumu güzel kılan, başkalarındaki çirkinliği benden uzak kılıp beni güzel yapan Allah'a hamd ederim. " (51) "Sana arşın altındaki cennet...
  3. Banyolarda Yaratıcı Alternatifler

Banyolarda Yaratıcı Alternatifler

Deneyelim,test edelim görelim... Bir banyoya girdiğinizde karşınıza çıkan her ayrıntıdan rahatsız olma olasılığınız vardır. Örneğin lekeli bir lavabo kırık bir fayans plastik kir tutmuş bir sabunluk vs. Üstüne üstlük bunlar akılda da kalır. O sırada her neredeyseniz bir evde veya mekânda size ikram edilen şeyi yer veya içerken belleğinizden kare kare görüntüleri geçer. Banyosundan...
  4. Banyoda Aydınlatmalı Ayna Modelleri

Banyoda Aydınlatmalı Ayna Modelleri

aydınlatmalı banyo aynası,aydınlatmalı ayna modelleri,banyoda aydınlatmalı aynalar,aydınlatmalı banyo aynaları,ışıklandırmalı ayna modelleri hakkında bilgiler Arada bir dekorasyon dünyasında neler oluyor diye yeni ürünlere şöyle bir göz gezdirdiğinizde oldukça pratik çözümlerle karşılaşabilirsiniz. Son günlerde sıkça karşımıza çıkan ve kullanıcılardan olumlu geri bildirimler alan ürünlerden...
  5. Dekoratif banyo ayna modelleri 2015

Dekoratif banyo ayna modelleri 2015

Dekorasyonda aynaların önemi büyüktür. Özellikle dar alanları aydınlatma bakımından son derece başarılı olan aynalar evimizin hemen her odasında farklı görünüm zenginlikleri ile büyüleyiciliklerini elden bırakmamaktadır. Siz de banyo dekorasyonlarınızda değişim yaratmak istiyor ve bunu aynalarla gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız 2015/ 2016 sezonunda birbirinden dekoratif aynalardan faydalanarak...

Sayfayı Paylaş