gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yaratıcı vatandaşlarımız

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yaratıcı vatandaşlarımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Türk vatandaşının günlügü

Bir Türk vatandaşının günlügü

UYANILIR. Gözler açılıp besmeleyle tavana bakılır. Çok şükür tavan olması gereken yerde durmaktadır; deprem olmamıştır. Kalkılır. Etrafa şöyle bir göz atılır. Çok şükür eve hırsız takımından giren çıkan olmamıştır. Camdan dışarıya bakılır. Şükür kapıdaki arabaları sel almamıştır. Banyoya girilir. Çok şükür sular akmaktadır. Mutfağa dalınır. Bir yumurtayı sütle çalkarım Kızarmış ekmek, biraz...
  2. Yaratıcı Aranıyor

Yaratıcı Aranıyor

Nosyon yaratıcısı... Düşünce geliştirme direktörü... Gerçeklik yöneticisi... Bunlar şimdilik yabancı olduğunuz terimler olabilir. Ne işe yaradıkları konusunda kafanızda ciddi şüpheler de uyandırabilir. Ancak bir gerçek var ki, gelişen teknoloji, küreselleşme ve artan rekabet iş dünyasına yeni iş kolları, yeni fonksiyonlar ve dolayısıyla yeni kimlikler kazandırıyor. Bu terimler şimdilik...
  3. yaratıcı drama

yaratıcı drama

ısınma oyunları örnekleri doğaçlama örnekleri ilköğretim drama yaratıcı masal eğitsel drama Dr. Ayşe OKVURAN Ankara Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Fakültesi, İlköğretim Bölümü, Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı 1962 Ankara doğumlu. İlk, orta lise tahsilini Ankara'da tamamladı. Ankara Üniversitesi, Eğitim Bilimleri fakültesinde Eğitim Psikolojisi konusunda lisans eğitimi aldıktan sonra üç yıl...
  4. Zekiler mi yaratıcıdır?

Zekiler mi yaratıcıdır?

zekilik belirtileri zekilik ile ilgili sözler zekiliğin belirtileri EVET TARTIŞMALI BİR KONU BİRAZ ZEKA VE YARATICILIK BU VASIFLAR BİZDE DOGUŞTAN MI VARDIR SONRADAN MI KAZANILIR? ÇALIŞKANLIK MI ZEKİLİK Mİ? BİR SÜRÜ SORU ÇIKARTABİLİRİZ PEKİ ZEKASI YÜKSEK OLANLAR DAHA MI YARATICIDIR İŞTE BUNUNLA İLGİLİ BİR YAZI Zekanın, doğuştan gelen bir yetenek olduğunu artık herkes...
  5. Yaratıcı tasarımlar

Yaratıcı tasarımlar

değişik tasarımlar,değişik tasarım,değişik tasarım örnekleri,farklı tasarımlar,farklı tasarım kıyafetler Laura Mackness'a ait bu tasarımlar bence o kadar cici ve yaratıcı ki,yapabilecek olan becerikli bayanlar kesin bir el atmalı derim:)

Sayfayı Paylaş