gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yaraticilik dedikleri bu olsa gerek....

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 2 Ocak 2008
  2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yaraticilik dedikleri bu olsa gerek....

ayyyy bunlarr gerçektenn harikaaaa :)
    bayıldım yaaa çok ilginçlerrr
    emeğine sağlık canımmm :)

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

muhtesemlerya..paylasım için saol

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

gerçektende çok yaratıcılar ellerine sağlık

Yaraticilik dedikleri bu olsa gerek.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzellik bu olsa gerek

güzellik bu olsa gerek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşk bu olsa gerek...:(

Aşk bu olsa gerek...:(

Bir kiz ve bir delikanli, bir motosikletin üzerinde 180 Km hizla gidiyorlar ve aralarinda söyle bir konusma geçiyor; Kiz : Lütfen yavasla, ben korkuyorum Delikanli : Hayir, bak ne kadar eglenceli Kiz : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanli : Peki, beni sevdigini söyle Kiz : Seni çok seviyorum, lütfen yavasla Delikanli : Simdi de bana sikica saril * Kiz delikanliya sikica sarilir...
  3. bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek

bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek

Dinlenme koltuğu modelleri Koltuk modelleri Eve gidince mutfak işlerimi bitirdikten sonra ayaklarımı uzatıp dinlenmek en büyük keyfim. Birde türk kahvesi keyfi yapınca daha ne isterim moduna gidiyorum. bu dinlenme koltuğunuda çok beğendim. Pofidik bir görüntüsü var. Bende o koltuğa uzanıp, bahçe içinde veya deniz kenarında keyif yapmak istiyorum. Çok şey mi istiyorum meleklerim?

Sayfayı Paylaş